Chocolate at Trgovina Krk
On 3 Oct 2026, the lowest price we found at Trgovina Krk was €1.03 (€11.44/kg). Lowest price we found across all chains: €0.59 (€5.90/kg) at Kaufland.
Updated 3 Oct 2026 from the published price lists; prices without a loyalty card.
Lowest price we found
€1.03
€11.44/kg
at Trgovina Krk
Products
- ČOKOLADA MLIJEČNA 90 gr ALPINELLA€1.03 · €11.44/kg
- ČOKOLADA DORINA MLIJEČNA 80 g KRAŠ€1.03 · €12.88/kg
- ČOKOLADA MILKA MLIJ.ALPSKA 80 g€1.03 · €12.88/kg
- ČOKOLADA MLIJEČNA 80 g€1.03 · €12.88/kg
- ČOKOLADA MILKY PLUS 90 g€1.99 · €22.11/kg
- ČOKOLADA MILKA MILKINI STICKS 87.5 g€2.59 · €29.60/kg
- ČOKOLADA TOBLERONE ALPSKO MLIJEKO 100 g€3.39 · €33.90/kg
- ROCHER PREMIUM ČOKOLADA MILK T1X8, 90G€3.59 · €39.89/kg
- ČOKOLADA DORINA MLIJEČNA BEZ ŠEĆERA 80 g KRAŠ€3.49 · €43.63/kg
Other chains
- Kaufland€0.59 · €5.90/kg
- Lidl€0.95 · €9.50/kg
- Spar€0.99 · €9.90/kg
- Boso€0.99 · €11.00/kg
- Studenac€0.99 · €11.00/kg
- Tommy€0.99 · €11.00/kg
- Stridon€0.93 · €11.63/kg
- Konzum€0.99 · €12.38/kg
- Plodine€0.99 · €12.38/kg
- Gavranović€1.03 · €12.88/kg
- KTC€1.03 · €12.88/kg
- NTL€1.03 · €12.88/kg
- Ribola€1.03 · €12.88/kg
- Stanic€1.03 · €12.88/kg
How we compare
Compared: milk chocolate, 80 to 100 g.
Trgovina Krk stores whose price lists we read: 14.
We leave out prices under half the median of the chains' lowest prices: in the files these are mostly errors.
Fewest stores for a chain page: 10.
One explanation above was written by AI; the prices come from the price lists.