Chocolate at Tommy
On 3 Oct 2026, the lowest price we found at Tommy was €0.99 (€11.00/kg). Lowest price we found across all chains: €0.59 (€5.90/kg) at Kaufland.
Updated 3 Oct 2026 from the published price lists; prices without a loyalty card.
Lowest price we found
€0.99
€11.00/kg
at Tommy
Products
- ČOKOLADA MILKY PLUS 90 g KANDI€0.99 · €11.00/kg
- ČOKOLADA MLIJEČ. 80 g KANDIT€0.93 · €11.63/kg
- ČOKOLADA MLIJEČNA 80 g JIMMY€1.03 · €12.88/kg
- ČOKOLADA MLIJEČNA 80 g MILKA€1.03 · €12.88/kg
- ČOKOLADA GROŽ /LJEŠ.100 g MILK€1.35 · €13.50/kg
- ČOKOLADA TRIPLE CAR.90 g MILKA€1.75 · €19.44/kg
- ČOKOLADA TRIPLE CHOC 90 g MILK€1.75 · €19.44/kg
- ČOKOLADA WINTER 100 g MILKA€1.99 · €19.90/kg
- ČOKOLADA CIJ. LJEŠ. 100 g MILK€2.19 · €21.90/kg
- ČOKOLADA MLJEV. LJEŠ.80 g MILK€2.09 · €26.13/kg
Other chains
- Kaufland€0.59 · €5.90/kg
- Lidl€0.95 · €9.50/kg
- Spar€0.99 · €9.90/kg
- Boso€0.99 · €11.00/kg
- Studenac€0.99 · €11.00/kg
- Trgovina Krk€1.03 · €11.44/kg
- Stridon€0.93 · €11.63/kg
- Konzum€0.99 · €12.38/kg
- Plodine€0.99 · €12.38/kg
- Gavranović€1.03 · €12.88/kg
- KTC€1.03 · €12.88/kg
- NTL€1.03 · €12.88/kg
- Ribola€1.03 · €12.88/kg
- Stanic€1.03 · €12.88/kg
How we compare
Compared: milk chocolate, 80 to 100 g.
Tommy stores whose price lists we read: 87.
We leave out prices under half the median of the chains' lowest prices: in the files these are mostly errors.
Fewest stores for a chain page: 10.
One explanation above was written by AI; the prices come from the price lists.