ČOKOLADA ML. MANJE ŠEĆ.80 g DO
€2.48
€31.00/kg · in 9 chains
at Konzum
Average
€2.99 9 chains
Highest
€3.49 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €2.48€31.00/kg
- Djelo Vodice €2.99€37.38/kg
- KTC €2.99€37.38/kg
- Plodine €2.99€37.38/kg
- Ribola €2.99€37.38/kg
- Spar €2.99€37.38/kg
- Studenac €2.99€37.38/kg
- Tommy €2.99€37.38/kg
- Trgovina Krk €3.49€43.62/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850102128433. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€2.48; promotion started before our records (+0%)
Source: Konzum price list, store 1820, 3 Oct 2026 (AUGUSTA ŠENOE 3, DONJI MIHOLJAC)
- Djelo Vodice
-
€2.99 (+11%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
€2.99
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
€2.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€2.99 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€2.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€2.99
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€2.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
€3.49
Source: Trgovina Krk price list, store 111110, 3 Oct 2026 (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
Other sizes
- KRAS MJESECNE NARUDZBE COKOLADA TAMNA STEVIA 80 G DORINAlowest at Kaufland €2.99€37.38/kg
- NO GUILT ČOKOLADA 84% KAKAO S NARANČ. BŠ 80g KANDITlowest at Stridon €1.99€24.88/kg
- KANDIT COKOLADA BADEM MANJE SECERA 80 G KANDIlowest at Ribola €2.25€28.12/kg
- KANDIT COKOLADA TAMNA MANJE SECERA KUPINA 80 G KANDITlowest at Stridon €1.99€24.88/kg