ČOKOLADA ML. MANJE ŠEĆ.80 g DO
2,48 €
31,00 €/kg · u 9 lanaca
u Konzumu
Prosječna
2,99 € 9 lanaca
Najviša
3,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 2,48 €31,00 €/kg
- Djelo Vodice 2,99 €37,38 €/kg
- KTC 2,99 €37,38 €/kg
- Plodine 2,99 €37,38 €/kg
- Ribola 2,99 €37,38 €/kg
- Spar 2,99 €37,38 €/kg
- Studenac 2,99 €37,38 €/kg
- Tommy 2,99 €37,38 €/kg
- Trgovina Krk 3,49 €43,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102128433. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,48 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1820, 3.10.2026. (AUGUSTA ŠENOE 3, DONJI MIHOLJAC)
- Djelo Vodice
-
2,99 € (+11%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
2,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
2,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
3,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
Druge veličine
- KRAS MJESECNE NARUDZBE COKOLADA TAMNA STEVIA 80 G DORINAnajniže u Kauflandu 2,99 €37,38 €/kg
- NO GUILT ČOKOLADA 84% KAKAO S NARANČ. BŠ 80g KANDITnajniže u Stridonu 1,99 €24,88 €/kg
- KANDIT COKOLADA BADEM MANJE SECERA 80 G KANDInajniže u Ribolu 2,25 €28,12 €/kg
- KANDIT COKOLADA TAMNA MANJE SECERA KUPINA 80 G KANDITnajniže u Stridonu 1,99 €24,88 €/kg