Grickalice
100 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA MLIJ. FROZEN MARG. 130 gnajniže u Kauflandu 0,39 €3,00 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA TAM. ESPRESSO MAR. 130 gnajniže u Kauflandu 0,39 €3,00 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA CREAMY MILK 68 g ČOKSAnajniže u Stridonu 0,56 €8,24 €/kg
- KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA TAMNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAnajniže u Lidlu 0,59 €22,69 €/kg
- Desert riža na mlijeku čokoladanajniže u Studencu 0,63 €3,15 €/kg
- ČOKSA ČOKOLADA ČOKSA BANANA BISCUIT 68gnajniže u Stridonu 0,80 €11,76 €/kg
- KANDIT ČOKOLADA MILKY PLUS 90g KANDInajniže u Stridonu 0,85 €9,44 €/kg
- ZOTT CREMORE DUO COKOLADA 190 G ZOTTnajniže u Konzumu 0,89 €4,68 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA SEKA 75 gnajniže u Trgocentru akcija 0,89 €11,87 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA BRACO 75 gnajniže u Trgocentru akcija 0,89 €11,87 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA 80 G KANDITnajniže u Stridonu 0,93 €11,62 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA TUTTI FRUTTI 80 g KANDITnajniže u Stridonu 0,95 €11,88 €/kg
- MILKA ČOKOLADA SWEET EASTER 92 g MILKAnajniže u Studencu akcija 0,99 €10,76 €/kg
- SEKA I BRACO ČOKOLADA SEKA I BRACO BANANA 100 gnajniže u Trgocentru akcija 0,99 €9,90 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA CONFETTINO 100 G KANDITnajniže u Bosi akcija 0,99 €9,90 €/kg
- Dorina Mliječna čokolada Uskrsnajniže u Konzumu 1,00 €6,25 €/kg
- Kraš Selection Čokolada Bajaderanajniže u Konzumu 1,00 €7,69 €/kg
- MA BAKER ZOBENA PLOCICA COKOLADA 100 G MA BAKERnajniže u Studencu akcija 1,05 €11,67 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA S KEKSOM 80 g DORINAnajniže u Stridonu 1,09 €13,62 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA PLUS ČOKOLADA VR 100gnajniže u Konzumu 1,15 €11,50 €/kg