KEK.PLAZMA ČOK.100 g
1,15 €
11,50 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
1,19 € 4 lanca
Najviša
1,29 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,15 €11,50 €/kg
- Plodine 1,15 €11,50 €/kg
- Tommy 1,15 €11,50 €/kg
- Ribola 1,29 €12,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08600043026061. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
1,15 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 009, 3.10.2026. (KOTORSKA 9, CRIKVENICA)
- Tommy
-
1,15 € (-3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BAMBI KEKS PLAZMA KOCKA ČOKO PRELJ 135gnajniže u Studencu akcija 1,72 €12,74 €/kg
- BAMBI KEKS BIJELA COK.KOCKA 130 G PLAZMAnajniže u Stridonu 1,69 €13,00 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA PLUS 135 G BAMBInajniže u Kauflandu 1,49 €11,04 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA STIKSI LJEŠNJAK 125gnajniže u Stridonu 2,25 €18,00 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA STIKSI ČOKO PRELJ 125gnajniže u Stridonu 1,87 €14,96 €/kg
- COCA-COLA HBC HRVATSKA d.o.o. KEKS PLAZMA STICKS 30g ČOKOLADAnajniže u lancu Vrutak 0,59 €19,67 €/kg