Grickalice
100 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT DUKAT ČOKO MLIJEKO CRNA ČOKOLADA 0.5Lnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT DUKAT ČOKO MLIJEKO BIJELA ČOKOLADA 0.5Lnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT D.D. DUKAT VRUĆA ČOKOLADA 0,5 Lnajniže u Stridonu 1,39 €2,78 €/l
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA MLIJ. FROZEN MARG. 130 gnajniže u Kauflandu 0,39 €3,00 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA TAM. ESPRESSO MAR. 130 gnajniže u Kauflandu 0,39 €3,00 €/kg
- Desert riža na mlijeku čokoladanajniže u Studencu 0,63 €3,15 €/kg
- ALPRO SOJA NAPITAK COKOLADA 1 Lnajniže u Ribolu 3,71 €3,71 €/l
- DUKAT D.D. PUDING ČOKOLADA LAGANO JUTRO 4x125 g DUKATnajniže u Stridonu 1,99 €3,98 €/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOKOLADA 370 g KOESTLINnajniže u Stridonu 1,72 €4,65 €/kg
- ZOTT CREMORE DUO COKOLADA 190 G ZOTTnajniže u Konzumu 0,89 €4,68 €/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOKOLADA 740 gnajniže u Plodinama 3,75 €5,07 €/kg
- LASTA ŠTRUDLA ČOKOLADA 250g LASTAnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €5,96 €/kg
- Dorina Mliječna čokolada Uskrsnajniže u Konzumu 1,00 €6,25 €/kg
- JADRO VAFL JADRO KOKOS ČOKOLADA 430gnajniže u Metrou 2,94 €6,84 €/kg
- Kraš Selection Čokolada Bajaderanajniže u Konzumu 1,00 €7,69 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA CREAMY MILK 68 g ČOKSAnajniže u Stridonu 0,56 €8,24 €/kg
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA 225 g MIKADO S RIŽOM ZVEČEVOnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €8,84 €/kg
- Dorina Čokolada SK1najniže u Stridonu 1,96 €8,91 €/kg
- DORINA ČOKOLADA ZA KUH.400 g DORINAnajniže u Stridonu 3,59 €8,97 €/kg