ČOKOLADA ZA KUH.400 g DORINA
3,59 €
8,97 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
6,34 € 4 lanca
Najviša
7,79 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,59 €8,97 €/kg
- Plodine 6,99 €17,47 €/kg
- Tommy 6,99 €17,47 €/kg
- Djelo Vodice 7,79 €19,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102008681. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Plodine
-
6,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 023, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 10, ZUPANJA)
- Tommy
-
6,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10364, 3.10.2026. (DON FRANE BULIĆA 66B, SOLIN)
- Djelo Vodice
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ D.D. ČOKO.ZA KUHANJE 200 g DORINA KRAŠnajniže u Stridonu 1,59 €7,95 €/kg
- DORINA ČOKOL ZA JELO I KUHANJE 100g KRAŠnajniže u Stridonu 0,79 €7,90 €/kg
- DORINA ČOK ZA KUHANJE BIJELA 200g DORINAnajniže u Stridonu 2,59 €12,95 €/kg
- DORINA ČOKOLADA DORINA ZA KUHANJE 300g KRnajniže u Metrou 5,05 €16,83 €/kg
- DORINA 300G DORINA ČOKOLADA ZA KUHANJnajniže u Metrou 50,50 €16,83 €/kg
- DORINA 200G DORINA ČOK.ZA KUH CLASSICnajniže u Metrou 44,55 €18,56 €/kg