Grickalice
100 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ALCA ZAGREB D.O.O ČOKOLADA S BADEMIMA I LJEŠNJACIMA 100 g MERCInajniže u Studencu akcija 1,50 €15,00 €/kg
- ALPRO NAPITAK ZOB COKOLADA KIDS 200 ML ALPROnajniže u lancu Jadranka 1,99 €9,95 €/l
- ALPRO SOJA NAPITAK COKOLADA 1 Lnajniže u Ribolu 3,71 €3,71 €/l
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA CONFETTINO 100 G KANDITnajniže u Bosi akcija 0,99 €9,90 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA HAZELNUTS 210 g KANDITnajniže u Konzumu 2,00 €9,52 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA 80 G KANDITnajniže u Stridonu 0,93 €11,62 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA S MLIJEČNIM PUNJENJEM 100 g KINDER FERREROnajniže u Kauflandu 1,15 €11,50 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA TUTTI FRUTTI 80 g KANDITnajniže u Stridonu 0,95 €11,88 €/kg
- BALVITEN KEKS COKOLADA BEZ GLUTENA 130 G BALVITENnajniže u Stridonu 2,28 €17,54 €/kg
- BAMBI KEKS PLAZMA PLUS ČOKOLADA VR 100gnajniže u Konzumu 1,15 €11,50 €/kg
- BOOM BOX ZOBENA KASA TAMNA COKOLADA 90 G BOOM BOXnajniže u Kauflandu 1,29 €14,33 €/kg
- DELAVIUDA PRALINE MLIJECNA COKOLADA BOMBONES 150 G DELAVIUDAnajniže u Studencu akcija 1,46 €9,73 €/kg
- DOLCELA SLAG KREMA COKOLADA 60 G DOLCELAnajniže u Kauflandu 1,29 €21,50 €/kg
- DORINA ČOKOLADA DORINA JAGODA VANILIJA 245 gnajniže u KTC-u 2,99 €11,96 €/kg
- DORINA ČOKOLADA DORINA MOUSSE ČOKO 270gnajniže u Sparu 3,89 €14,41 €/kg
- DORINA ČOKOLADA DORINA MOUSSE ČOKO 95gnajniže u Lidlu 1,45 €15,26 €/kg
- DORINA ČOKOLADA DORINA ZA KUHANJE 300g KRnajniže u Metrou 5,05 €16,83 €/kg
- DORINA ČOKOLADA ZA KUH.400 g DORINAnajniže u Stridonu 3,59 €8,97 €/kg
- DR.OETKER DESERTNI PRELJEV COKOLADA 200 Gnajniže u Kauflandu 3,09 €15,45 €/kg
- DUKAT D.D. DUKAT VRUĆA ČOKOLADA 0,5 Lnajniže u Stridonu 1,39 €2,78 €/l