Čoksa čokolada mlijeko 68 g
0,56 €
8,24 €/kg · u 18 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,39 € 18 lanaca
Najviša
1,69 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,56 €8,24 €/kg
- Metro 1,11 €16,32 €/kg
- Studenac 1,38 €20,29 €/kg
- Jadranka 1,39 €20,44 €/kg
- KTC 1,39 €19,86 €/kg
- Kaufland 1,39 €20,44 €/kg
- Konzum 1,39 €19,86 €/kg
- Lidl 1,39 €20,44 €/kg
- Plodine 1,39 €20,44 €/kg
- Ribola 1,39 €20,44 €/kg
- Spar 1,39 €20,44 €/kg
- Tommy 1,39 €20,44 €/kg
- Vrutak 1,39 €20,44 €/kg
- Djelo Vodice 1,49 €21,91 €/kg
- NTL 1,55 €22,79 €/kg
- Boso 1,59 €23,38 €/kg
- Trgocentar 1,69 €24,85 €/kg
- Trgovina Krk 1,69 €24,85 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102001613. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,56 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Metro
-
1,11 € (-18%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
1,38 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Jadranka
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
1,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,39 € (-7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
1,49 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
1,55 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
1,69 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
1,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Dukat MLIJ.BIJELA ČOK.DUKAT 0,5 Lnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT MLIJEKO ČOKO JAG BIJ ČOK 0.5 L DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOK/ML TEA 330 g Knajniže u KTC-u 2,49 €7,55 €/kg
- SPAR Natur*pur ČOK.MLIJ.BIO NP ČOKOLA. 235 mlnajniže u Sparu 1,09 €4,64 €/l
- FILIR D.O.O. ČOKO.ALP.MLIJEKO 80 g MILKAnajniže u Stridonu 0,99 €12,38 €/kg