NAPOLITANKE MLIJE.KAKAO 700 g
Najniža danas
2,59 €
3,70 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
2,64 € 2 lanca
Najviša
2,69 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,59 €3,70 €/kg
- Konzum 2,69 €3,84 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,59 € (2.10.)
2,59 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03857500120038. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Konzum
-
2,69 € (+13%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ VAFL NAPOLITANKA COCOA&MILK 420g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 2,29 €5,45 €/kg
- KRAŠ D.D. NAPOLITANKE ČOKOLADNE KAKAO I MLIJEKO 108 g KRAŠnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €13,80 €/kg
- Kraš Napolitanke kakao i mlijekonajniže u Lidlu 1,19 €6,36 €/kg
- MONTE NAPOLITANKE MLIJEKO I KAKAO 700gnajniže u KTC-u 2,29 €3,27 €/kg
- ARO 700G ARO NAPOLITANKE KAKAO-MLIJEKOnajniže u Metrou 2,31 €3,30 €/kg
- ARO 700G ARO NAPOLITANKE KAKAO-MLIJEKOnajniže u Metrou 18,50 €3,30 €/kg