Trgovina Krk: price lists on 3 Oct 2026

price lists

14

as of

3 Oct 2026

What each chain's price list header says

Store code and address

  • 111001Dubasljanska 80, MALINSKA
  • 111045Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA
  • 111047Set. sv. Bernardina 6C, KRK
  • 111110I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA
  • 111210I.G. Kovacica 83, PUNAT
  • 121056Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA
  • 121065Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA
  • 121180Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE
  • 121181Milana Prpica 61, OROSLAVJE
  • 121182Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA
  • 121185ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA
  • 121195Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE
  • 121302Trg fra Bonifacija Gerbera 14, VIROVITICA
  • 121590Varazdinska 8, CESTICA

Products

  1. BACARDI CB 37,5% 1 Llowest at Trgovina Krk €26.39€26.39/l
  2. BADEL VIŠNJEVAC 1Llowest at Trgovina Krk €14.90
  3. BADEM 100 g MARJAlowest at Trgovina Krk €2.49€24.90/kg
  4. BADEM 100 g ZORELA NTLlowest at Trgovina Krk €1.79€17.90/kg
  5. BADEM 500 grlowest at Trgovina Krk €7.99€15.98/kg
  6. BADEM JEZGRA 500glowest at Trgovina Krk €5.29€10.58/kg
  7. BADEM JEZGRA BLANŠIRANA 100g NATURAlowest at Trgovina Krk €2.69€26.90/kg
  8. BADEM JEZGRA PEČ.SLANI 100Glowest at Trgovina Krk €2.29€22.90/kg
  9. BADEM LISTIĆI DEK 100g DR OETKERlowest at Trgovina Krk €5.59€55.90/kg
  10. BADEM NPS 200g NATURA MARJAN VOĆElowest at Trgovina Krk €4.49€22.45/kg
  11. BAGET FRANCUZ KUKURUZNI SMRZ. 280Glowest at Trgovina Krk €1.15€4.11/kg
  12. BAKALAR CRNI FILET 400g LEDOlowest at Trgovina Krk €11.49€28.73/kg
  13. BAKALAR NA BIJELO 150 g MILENAlowest at Trgovina Krk €5.49€36.60/kg
  14. BAKALAR NA BIJELO 90 g MILENlowest at Trgovina Krk €4.49€49.89/kg
  15. BAKALAR NA BIJELO CREMA TUBA 100g MILENAlowest at Trgovina Krk €3.79€37.90/kg
  16. BAKALAR NA BIJELO OLIVETO TUBA 100g MILENAlowest at Trgovina Krk €3.79€37.90/kg
  17. BAKALAR NA BIJELO PIKANTIN O CREME TUBA 100g MILENAlowest at Trgovina Krk €3.79€37.90/kg
  18. BAKALAR NA BIJELO TARTUFINO 100g TUBA MILENAlowest at Trgovina Krk €3.79€37.90/kg
  19. BAKALAR OLIVETO 90 g STAKLO MILENAlowest at Trgovina Krk €4.79€53.22/kg
  20. BAKALAR PIKANTINO 90 g STAKLO MILENlowest at Trgovina Krk €4.69€52.11/kg
  21. BAKINO KISELO VRHNJE 25% 300G BRZO&FINOlowest at Trgovina Krk €2.39€7.97/kg
  22. BALON LED SV. PLAVIlowest at Trgovina Krk €2.12
  23. BALON MINI KIT 12/1+BAL.FOLIJA HBlowest at Trgovina Krk €3.98
  24. BALON SAPUNSKI BIG MAJA PAPIRUSlowest at Trgovina Krk €2.49
  25. BALONI BIJELI 20/1 DELFINlowest at Trgovina Krk €2.69
  26. BALONI CRVENI 20/1lowest at Trgovina Krk €2.72
  27. BALONI HAPPY BIRTHDAY 10/1 DELFINlowest at Trgovina Krk €2.65
  28. BALONI RAZNI OBLICI 25/1 DELFINlowest at Trgovina Krk €1.72
  29. BALONI ZA PUHANJE BIJELIlowest at Trgovina Krk €2.49
  30. BALZAM KONJSKI 250 ml ENCIlowest at Trgovina Krk €4.59€18.36/l
  31. BALZAM MEN SENSITIVE COOL BEIERSDORFlowest at Trgovina Krk €14.49€144.90/l
  32. BALZAM NAKON BRIJANJA NIVEA SENSITIVE RECO. 100ml BEIERSDlowest at Trgovina Krk €14.29€142.90/l
  33. BALZAM NIVEA FOR MEN 100 ml BEIERSlowest at Trgovina Krk €14.29€142.90/l
  34. BALZAM NIVEA FOR MEN OSJETLJIVA KOŽA 100 ml BEIERSlowest at Trgovina Krk €14.29€142.90/l
  35. BALZAM ZA USNE HYDROCARE 4,5 gr BELLESAlowest at Trgovina Krk €1.49
  36. BALZAM ZA USNE PROTECT REPAIR 4,5 gr BELLESAlowest at Trgovina Krk €1.49
  37. BALZAM ZA USTA CLASSIC 4,5 g BELLESA NTLlowest at Trgovina Krk €1.49€33.11/kg
  38. BANJICA 35 Llowest at Trgovina Krk €8.79
  39. BANJICA 55 Llowest at Trgovina Krk €11.39
  40. BANJICA OVALNA 24 l S RUČKAMAlowest at Trgovina Krk €7.99
  41. BAR VITA NATUR 100 glowest at Trgovina Krk €1.79€17.90/kg
  42. BARCAFFE BC CLASSIC 100Glowest at Trgovina Krk €5.39€53.90/kg
  43. BARCAFFE BC INSTANT CLASSIC 200 grlowest at Trgovina Krk €10.29€51.45/kg
  44. BARCAFFE BC INSTANT CREMA 180 grlowest at Trgovina Krk €11.89€66.06/kg
  45. BARCAFFE BC INSTANT GOLD 200 grlowest at Trgovina Krk €14.39€71.95/kg
  46. BARCAFFE C2G KAVA 1000glowest at Trgovina Krk €66.99€66.99/kg
  47. BAT ZA MESOlowest at Trgovina Krk €5.19
  48. BAT ZA MESO 3306 BRODPlowest at Trgovina Krk €3.19
  49. BATERIJA DURACELL DUGME, LITIJSKA, CR2032lowest at Trgovina Krk €4.19
  50. BATERIJA 9V IMPROVED BASIC ATLlowest at Trgovina Krk €7.19