Trgovina Krk: cjenici na dan 3.10.2026.
cjenika
14
na dan
3.10.2026.
Što piše u zaglavlju cjenika svakog lanca
Šifra trgovine i adresa
- 111001Dubasljanska 80, MALINSKA
- 111045Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA
- 111047Set. sv. Bernardina 6C, KRK
- 111110I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA
- 111210I.G. Kovacica 83, PUNAT
- 121056Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA
- 121065Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA
- 121180Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE
- 121181Milana Prpica 61, OROSLAVJE
- 121182Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA
- 121185ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA
- 121195Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE
- 121302Trg fra Bonifacija Gerbera 14, VIROVITICA
- 121590Varazdinska 8, CESTICA
Proizvodi
- BATERIJA CR2032 OKRUGLA 2/1najniže u lancu Trgovina Krk 4,49 €
- BATERIJA DUACELL D K2 IMPRO BASIS ATLnajniže u lancu Trgovina Krk 7,59 €
- BATERIJA DUR C K2 IMPRO BASIC ATLnajniže u lancu Trgovina Krk 7,29 €
- BATERIJA DURACELL BASIC AAA K4 DURALOCK ATLANTICnajniže u lancu Trgovina Krk 7,09 €
- BATERIJA ENERGIZER E91 BP ALKALNA 4/1 AAnajniže u lancu Trgovina Krk 3,39 €
- BATERIJA ENERGIZER E92 BP ALKALNA 4/1 AAAnajniže u lancu Trgovina Krk 3,39 €
- BATERIJA EVEREADY R6 AA 4/1najniže u lancu Trgovina Krk 2,09 €
- BATERIJA EVEREADY RO3 AAA 4/1najniže u lancu Trgovina Krk 2,09 €
- BATERIJA SUPERLIFE MICRO BLI 4 VARTAnajniže u lancu Trgovina Krk 2,49 €
- BATERIJA SUPERLIFE R6 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 2,49 €
- BATERIJA VARTA ALK. LONG. AA LR6 4/1 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 3,29 €
- BATERIJA VARTA ALKALNA LONGL. AAA LR03 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 3,29 €
- BATERIJA VARTA LONG. LR 14 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 4,49 €
- BATERIJA VARTA LONG. LR20 2/1 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 4,79 €
- BATERIJA VARTA LONGL. 9V 6LR61 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 4,19 €
- BATERIJA VARTA SUPERLIFE 3R12 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 3,29 €
- BATERIJE DURA AA K4 IM BASIC ATLnajniže u lancu Trgovina Krk 7,09 €
- BATERIJE VARTA AAA 6/1 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 3,71 €
- BATERIJE VARTA CR 2032 2/1 ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 4,79 €
- BEBETO DOUBLE JOY ANANAS/BRESKVA 75gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,09 €14,53 €/kg
- BEBETO PEACH RINGS 80 gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,09 €13,63 €/kg
- BEBETO WACKY STICKS JAGODA I VANILIJA 75gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,09 €14,53 €/kg
- BEBIMIL 1 300G Nnajniže u lancu Trgovina Krk 8,59 €28,63 €/kg
- BEBIMIL 1 600 g ATLANTICnajniže u lancu Trgovina Krk 15,59 €25,98 €/kg
- BEBIMIL 2 600Gnajniže u lancu Trgovina Krk 15,59 €25,98 €/kg
- BECUTAN DJEČJI SAPUN 90Gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,21 €13,44 €/kg
- BECUTAN DJEČJI SAPUN KAMILICA 90Gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,19 €13,22 €/kg
- BECUTAN KREMA ZA DJECU 100MLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,79 €47,90 €/l
- BECUTAN KREMA ZA DJECU 50MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,29 €45,80 €/l
- BECUTAN KUPKA ZA DJECU 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,09 €20,45 €/l
- BECUTAN MLIJEKO ZA DJECU 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,09 €20,45 €/l
- BECUTAN PUDER ZA DJECU 100Gnajniže u lancu Trgovina Krk 3,99 €39,90 €/kg
- BECUTAN ŠAMPON I KUPKA 2U1 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 3,79 €18,95 €/l
- BECUTAN ŠAMPON I KUPKA 2U1 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 3,79 €18,95 €/l
- BECUTAN ŠAMPON ZA DJECU 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 3,89 €19,45 €/l
- BECUTAN TEKUĆI SAPUN 250ML PUMPnajniže u lancu Trgovina Krk 4,09 €16,36 €/l
- BECUTAN ULJE ZA DJECU 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,59 €22,95 €/l
- BECUTAN ULJE ZA DJECU 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,59 €22,95 €/l
- BECUTAN UNIVERZALNA KREMA 75MLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,59 €61,20 €/l
- BECUTAN VITAMINSKA MAST ZA PELENSKO PODRUČJE 200MLnajniže u lancu Trgovina Krk 6,79 €33,95 €/l
- BECUTAN VLAŽNE MARAMICE 20KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 1,19 €
- BECUTAN VLAŽNE MARAMICE 4X72KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 8,49 €
- BECUTAN VLAŽNE MARAMICE 72KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 2,59 €
- BEER MIX 400g YUMMYnajniže u lancu Trgovina Krk 3,49 €8,73 €/kg
- BIANKA INST. DOZA CLASSIC 110 g FRANnajniže u lancu Trgovina Krk 4,19 €38,09 €/kg
- BIJELE PAPIRNATE TACNE 20/1 13X20 DELFINnajniže u lancu Trgovina Krk 1,59 €
- BIJELI SIR KOCKICE 430 gr APETINAnajniže u lancu Trgovina Krk 4,69 €23,45 €/kg
- BILJEŽNICA A4/B S LINE 1 52 L EUROCnajniže u lancu Trgovina Krk 1,39 €
- BILJEŽNICA A4/B S LINE 2 52 L EUROCOMnajniže u lancu Trgovina Krk 1,39 €
- BILJEŽNICA A4/B STREET BLACK WHITEnajniže u lancu Trgovina Krk 2,49 €