Trgovina Krk: price lists on 3 Oct 2026

price lists

14

as of

3 Oct 2026

What each chain's price list header says

Store code and address

  • 111001Dubasljanska 80, MALINSKA
  • 111045Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA
  • 111047Set. sv. Bernardina 6C, KRK
  • 111110I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA
  • 111210I.G. Kovacica 83, PUNAT
  • 121056Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA
  • 121065Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA
  • 121180Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE
  • 121181Milana Prpica 61, OROSLAVJE
  • 121182Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA
  • 121185ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA
  • 121195Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE
  • 121302Trg fra Bonifacija Gerbera 14, VIROVITICA
  • 121590Varazdinska 8, CESTICA

Products

  1. BATERIJA CR2032 OKRUGLA 2/1lowest at Trgovina Krk €4.49
  2. BATERIJA DUACELL D K2 IMPRO BASIS ATLlowest at Trgovina Krk €7.59
  3. BATERIJA DUR C K2 IMPRO BASIC ATLlowest at Trgovina Krk €7.29
  4. BATERIJA DURACELL BASIC AAA K4 DURALOCK ATLANTIClowest at Trgovina Krk €7.09
  5. BATERIJA ENERGIZER E91 BP ALKALNA 4/1 AAlowest at Trgovina Krk €3.39
  6. BATERIJA ENERGIZER E92 BP ALKALNA 4/1 AAAlowest at Trgovina Krk €3.39
  7. BATERIJA EVEREADY R6 AA 4/1lowest at Trgovina Krk €2.09
  8. BATERIJA EVEREADY RO3 AAA 4/1lowest at Trgovina Krk €2.09
  9. BATERIJA SUPERLIFE MICRO BLI 4 VARTAlowest at Trgovina Krk €2.49
  10. BATERIJA SUPERLIFE R6 ALCAlowest at Trgovina Krk €2.49
  11. BATERIJA VARTA ALK. LONG. AA LR6 4/1 ALCAlowest at Trgovina Krk €3.29
  12. BATERIJA VARTA ALKALNA LONGL. AAA LR03 ALCAlowest at Trgovina Krk €3.29
  13. BATERIJA VARTA LONG. LR 14 ALCAlowest at Trgovina Krk €4.49
  14. BATERIJA VARTA LONG. LR20 2/1 ALCAlowest at Trgovina Krk €4.79
  15. BATERIJA VARTA LONGL. 9V 6LR61 ALCAlowest at Trgovina Krk €4.19
  16. BATERIJA VARTA SUPERLIFE 3R12 ALCAlowest at Trgovina Krk €3.29
  17. BATERIJE DURA AA K4 IM BASIC ATLlowest at Trgovina Krk €7.09
  18. BATERIJE VARTA AAA 6/1 ALCAlowest at Trgovina Krk €3.71
  19. BATERIJE VARTA CR 2032 2/1 ALCAlowest at Trgovina Krk €4.79
  20. BEBETO DOUBLE JOY ANANAS/BRESKVA 75glowest at Trgovina Krk €1.09€14.53/kg
  21. BEBETO PEACH RINGS 80 glowest at Trgovina Krk €1.09€13.63/kg
  22. BEBETO WACKY STICKS JAGODA I VANILIJA 75glowest at Trgovina Krk €1.09€14.53/kg
  23. BEBIMIL 1 300G Nlowest at Trgovina Krk €8.59€28.63/kg
  24. BEBIMIL 1 600 g ATLANTIClowest at Trgovina Krk €15.59€25.98/kg
  25. BEBIMIL 2 600Glowest at Trgovina Krk €15.59€25.98/kg
  26. BECUTAN DJEČJI SAPUN 90Glowest at Trgovina Krk €1.21€13.44/kg
  27. BECUTAN DJEČJI SAPUN KAMILICA 90Glowest at Trgovina Krk €1.19€13.22/kg
  28. BECUTAN KREMA ZA DJECU 100MLlowest at Trgovina Krk €4.79€47.90/l
  29. BECUTAN KREMA ZA DJECU 50MLlowest at Trgovina Krk €2.29€45.80/l
  30. BECUTAN KUPKA ZA DJECU 200MLlowest at Trgovina Krk €4.09€20.45/l
  31. BECUTAN MLIJEKO ZA DJECU 200MLlowest at Trgovina Krk €4.09€20.45/l
  32. BECUTAN PUDER ZA DJECU 100Glowest at Trgovina Krk €3.99€39.90/kg
  33. BECUTAN ŠAMPON I KUPKA 2U1 200MLlowest at Trgovina Krk €3.79€18.95/l
  34. BECUTAN ŠAMPON I KUPKA 2U1 200MLlowest at Trgovina Krk €3.79€18.95/l
  35. BECUTAN ŠAMPON ZA DJECU 200MLlowest at Trgovina Krk €3.89€19.45/l
  36. BECUTAN TEKUĆI SAPUN 250ML PUMPlowest at Trgovina Krk €4.09€16.36/l
  37. BECUTAN ULJE ZA DJECU 200MLlowest at Trgovina Krk €4.59€22.95/l
  38. BECUTAN ULJE ZA DJECU 200MLlowest at Trgovina Krk €4.59€22.95/l
  39. BECUTAN UNIVERZALNA KREMA 75MLlowest at Trgovina Krk €4.59€61.20/l
  40. BECUTAN VITAMINSKA MAST ZA PELENSKO PODRUČJE 200MLlowest at Trgovina Krk €6.79€33.95/l
  41. BECUTAN VLAŽNE MARAMICE 20KOMlowest at Trgovina Krk €1.19
  42. BECUTAN VLAŽNE MARAMICE 4X72KOMlowest at Trgovina Krk €8.49
  43. BECUTAN VLAŽNE MARAMICE 72KOMlowest at Trgovina Krk €2.59
  44. BEER MIX 400g YUMMYlowest at Trgovina Krk €3.49€8.73/kg
  45. BIANKA INST. DOZA CLASSIC 110 g FRANlowest at Trgovina Krk €4.19€38.09/kg
  46. BIJELE PAPIRNATE TACNE 20/1 13X20 DELFINlowest at Trgovina Krk €1.59
  47. BIJELI SIR KOCKICE 430 gr APETINAlowest at Trgovina Krk €4.69€23.45/kg
  48. BILJEŽNICA A4/B S LINE 1 52 L EUROClowest at Trgovina Krk €1.39
  49. BILJEŽNICA A4/B S LINE 2 52 L EUROCOMlowest at Trgovina Krk €1.39
  50. BILJEŽNICA A4/B STREET BLACK WHITElowest at Trgovina Krk €2.49