BECUTAN KREMA 50 ml
€1.90
€38.00/l · in 14 chains
at Studenac
Average
€2.46 14 chains
Highest
€3.09 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €1.90€38.00/l
- Konzumpromotion €1.98€39.60/l
- Ribolapromotion €1.98€39.60/l
- Stridon €2.25€45.00/l
- Trgovina Krk €2.29€45.80/l
- Djelo Vodice €2.49€49.80/l
- Vrutak €2.49€49.80/l
- Jadranka €2.59€51.80/l
- Tommy €2.59€51.80/l
- Plodine €2.61€52.20/l
- Spar €2.65€53.00/l
- KTC €2.79€55.80/l
- Trgocentar €2.79€55.80/l
- NTL €3.09€61.80/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05310001146887. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€1.90; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
€1.98; promotion started before our records (-25%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Ribola
-
€1.98; promotion started before our records (-14%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stridon
-
€2.25 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.09, 3 Oct 2026 (Trg S.Radića 14, Virje)
- Trgovina Krk
-
€2.29
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Djelo Vodice
-
€2.49 (+4%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
€2.49 (+9%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Jadranka
-
€2.59 (+16%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Tommy
-
€2.59 (-2%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
€2.61
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€2.65 (-1%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- KTC
-
€2.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgocentar
-
€2.79 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
€3.09
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Other sizes
- BECUTAN KREMA HIDRATANTNA 200 ml BECUTlowest at Konzum promotion €3.86€19.30/kg
- ORBICO D.O.O. KREMA ZA DJECU 100ml BECUTANlowest at Konzum promotion €2.88€28.80/l
- Becutan KRE. BECUTAN SUN SPF50 75 mllowest at Spar €11.99€159.87/l
- BECUTAN KREMA BECUTAN BADEM 100 mllowest at Spar €3.79€37.90/l
- BECUTAN UNIVERZ. KREMA 75 mL BECUTANlowest at Studenac promotion €1.90€25.33/l
- BECUTAN BECUTAN UNIVERZ. KREMA 35 mllowest at Spar promotion €0.99€28.29/l