Trgovina Krk: cjenici na dan 3.10.2026.
cjenika
14
na dan
3.10.2026.
Što piše u zaglavlju cjenika svakog lanca
Šifra trgovine i adresa
- 111001Dubasljanska 80, MALINSKA
- 111045Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA
- 111047Set. sv. Bernardina 6C, KRK
- 111110I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA
- 111210I.G. Kovacica 83, PUNAT
- 121056Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA
- 121065Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA
- 121180Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE
- 121181Milana Prpica 61, OROSLAVJE
- 121182Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA
- 121185ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA
- 121195Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE
- 121302Trg fra Bonifacija Gerbera 14, VIROVITICA
- 121590Varazdinska 8, CESTICA
Proizvodi
- ARIEL GEL KAPSULE COLOR FRESH 19 KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 9,99 €
- ARIEL GEL KAPSULE COLOR FRESH 60 KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 25,99 €
- ARIEL GEL KAPSULE EXTRA CLEAN 10 KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 12,49 €
- ARIEL GEL KAPSULE M.SPRING 60 KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 25,99 €
- ARIEL PRAŠAK COLOR 20 PRANJA POLYBA /1.1KGnajniže u lancu Trgovina Krk 10,69 €9,72 €/kg
- ARIEL PRAŠAK REGULAR 1.1 kg POLYBAGnajniže u lancu Trgovina Krk 10,49 €9,54 €/kg
- ARIEL PRAŠAK REGULAR 80 PRANJA 4,4KGnajniže u lancu Trgovina Krk 25,99 €5,91 €/kg
- ARIEL TEK. DET. COLOR 86 PRANJA/3,87Lnajniže u lancu Trgovina Krk 25,99 €6,72 €/l
- ARIEL TEK.DET.COLOR 90 PR./4,05Lnajniže u lancu Trgovina Krk 25,99 €6,42 €/l
- ARIEL TEK.DETERĐENT 1,125 L COLOR 25 PRANJAnajniže u lancu Trgovina Krk 10,49 €9,32 €/l
- ARIEL TEKUĆI DETERĐENT COLOR 90 PRANJA 4,5Lnajniže u lancu Trgovina Krk 25,99 €5,78 €/l
- AROMA AROMAR-KRUŠKA 15 mlnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA AROMAR-MENTA 15 mlnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA BADEMA BOČICA 38 grnajniže u lancu Trgovina Krk 2,05 €53,95 €/kg
- AROMA BANANA 15 ml AROMAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA BRESKVA 15 mlnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA ČOKOLADA 15 ml AROMAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA JAGODA 15 ml AROMAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA LIMUN 15 ml AROMARnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA LIMUN ŠEĆERnajniže u lancu Trgovina Krk 0,35 €
- AROMA MALINA 15 ml AROMARnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €
- AROMA NARANČA 38 g DR.Onajniže u lancu Trgovina Krk 2,05 €53,95 €/kg
- AROMA RUM - BOČICA DR. OETKERnajniže u lancu Trgovina Krk 2,05 €
- AROMA RUM AROMAR 15 mlnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA VANILIJA - BOČICA 38 ml DR. OETKERnajniže u lancu Trgovina Krk 2,05 €53,95 €/l
- AROMA VANILIJA 15 ml AROMARnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- AROMA VIŠNJA 15 ml AROMAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- ATLANTIS-ČOK. MORSKE ŠKOLJKE BLANK 200g NTLnajniže u lancu Trgovina Krk 4,99 €24,95 €/kg
- AUTAN ANTI TICK REP PROTIV KRPELJA 100 mlnajniže u lancu Trgovina Krk 7,19 €71,90 €/l
- AUTAN FAMILY LOSION 100 ml ORBICnajniže u lancu Trgovina Krk 8,49 €84,90 €/l
- AUTAN KIDS LOSION 100MLnajniže u lancu Trgovina Krk 10,39 €103,90 €/l
- AUTAN PROTIV KUHINJSKIH MOLJACA ORBInajniže u lancu Trgovina Krk 6,59 €
- AUTAN TROPICAL SPREJ 100 ml ORBICOnajniže u lancu Trgovina Krk 9,59 €95,90 €/l
- AUTO FRIKCIJA WJ950-180/182najniže u lancu Trgovina Krk 5,99 €
- AUTO METALNO EMERGENCY SORT TN-1027A 24/DISPLEYnajniže u lancu Trgovina Krk 3,58 €
- AUTO R/C KY90-2Anajniže u lancu Trgovina Krk 18,99 €
- AXE AS AFRICA DAISY 100 MLnajniže u lancu Trgovina Krk 11,19 €111,90 €/l
- AXE DEO BLACK XXL 250 MLnajniže u lancu Trgovina Krk 8,59 €34,36 €/l
- AXE DEO DARK TEMPTATION XXL 250 MLnajniže u lancu Trgovina Krk 3,99 €15,96 €/l
- AXE DEO M EPIC FRESH XXL 250 MLnajniže u lancu Trgovina Krk 8,59 €34,36 €/l
- AXE PP AFRICA (DEO+SG) ECO1najniže u lancu Trgovina Krk 11,99 €
- AXE PP AFRICA ECO1najniže u lancu Trgovina Krk 11,99 €
- AXE PP BLACK (DEO+SG) ECO1najniže u lancu Trgovina Krk 11,99 €
- AXE PP EPIC FRESH DEO+ČARAPE ATLANTICnajniže u lancu Trgovina Krk 11,79 €
- AXE SG JUNGLE FRESH 250MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,99 €
- AXE STICK AFRICA 50 MLnajniže u lancu Trgovina Krk 6,99 €139,80 €/l
- AXE STICK BLACK 50 MLnajniže u lancu Trgovina Krk 6,99 €139,80 €/l
- B CORNFLAKES 500Gnajniže u lancu Trgovina Krk 3,79 €7,58 €/kg
- BABY EDUKATIVNI SLONIĆnajniže u lancu Trgovina Krk 12,99 €
- BACARDI CARTA BLANCA 0,7 lnajniže u lancu Trgovina Krk 17,02 €24,31 €/l