Trgovina Krk: cjenici na dan 3.10.2026.
cjenika
14
na dan
3.10.2026.
Što piše u zaglavlju cjenika svakog lanca
Šifra trgovine i adresa
- 111001Dubasljanska 80, MALINSKA
- 111045Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA
- 111047Set. sv. Bernardina 6C, KRK
- 111110I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA
- 111210I.G. Kovacica 83, PUNAT
- 121056Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA
- 121065Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA
- 121180Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE
- 121181Milana Prpica 61, OROSLAVJE
- 121182Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA
- 121185ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA
- 121195Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE
- 121302Trg fra Bonifacija Gerbera 14, VIROVITICA
- 121590Varazdinska 8, CESTICA
Proizvodi
- AJVAR ZORELA 680 g BLAGI NTLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,67 €3,93 €/kg
- ALBUM AMIGOSnajniže u lancu Trgovina Krk 1,25 €
- ALBUM NTLOSAURInajniže u lancu Trgovina Krk 2,50 €
- ALOE VERA FI 12najniže u lancu Trgovina Krk 5,79 €
- ALPSKA KOBASICA 350 grnajniže u lancu Trgovina Krk 3,89 €11,11 €/kg
- ALU FOL.10M ROYALnajniže u lancu Trgovina Krk 1,30 €
- ALU FOL.20M ROYALnajniže u lancu Trgovina Krk 2,39 €
- ALU FOLIJA 10Mnajniže u lancu Trgovina Krk 1,59 €
- ALU FOLIJA 20Mnajniže u lancu Trgovina Krk 2,49 €
- ALU FOLIJA 30Mnajniže u lancu Trgovina Krk 3,49 €
- ALU PLATA 35,5 x 24,5 x 2,1 cm (36/1)2/1najniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €
- ALU PLATA 42,5 x 28,6 x 2,2 cm (36/1)2/1najniže u lancu Trgovina Krk 3,19 €
- ALUFIX FILTERI ZA KAVU VEL 4 100KOM 18/1najniže u lancu Trgovina Krk 3,69 €
- ALUMINIJSKA FOLIJA 20 mnajniže u lancu Trgovina Krk 4,79 €
- AMBRE SOLAIRE MLIJEKO NAKON SUNČ. 400 ml ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 20,49 €51,23 €/l
- AMBRE SOLAIRE ULJE U SPREJU ZF15 150MLnajniže u lancu Trgovina Krk 19,69 €131,27 €/l
- AMBRE SOLAIRE ULJE U SPREJU ZF30 150MLnajniže u lancu Trgovina Krk 24,99 €24,99 €/l
- ANA, NEMOJ GRISTI!najniže u lancu Trgovina Krk 8,99 €
- ANIS STAKLO 100 ml KOTANnajniže u lancu Trgovina Krk 3,29 €32,90 €/l
- ANNYER PJENA ZA KOSU VOLUMEN EXTRA STRONGnajniže u lancu Trgovina Krk 5,69 €
- ANNYER SLIM&FIT KREMA ZA TIJELO I RUKEnajniže u lancu Trgovina Krk 7,19 €
- APARAT EL. PROTIV KOMARACA RAID S LAM. TABL.najniže u lancu Trgovina Krk 10,39 €
- APARATIĆ ZA CAPPUCCINOnajniže u lancu Trgovina Krk 7,69 €
- AQF ČETKICA ZA ZUBE STANDARD MEDIUMnajniže u lancu Trgovina Krk 2,25 €
- AQF PASTA ZA ZUBE HERBAL 125mlnajniže u lancu Trgovina Krk 2,99 €23,92 €/l
- AQUAFRESH ACTIVE WHITE 125 mlnajniže u lancu Trgovina Krk 2,99 €23,92 €/l
- ARABESCA AROMA KAVA 350Gnajniže u lancu Trgovina Krk 7,79 €22,26 €/kg
- ARANŽMAN RUŽA 8/1najniže u lancu Trgovina Krk 13,49 €
- ARANŽMAN IVA 20/1najniže u lancu Trgovina Krk 5,29 €
- ARANŽMAN MARICA 20/1najniže u lancu Trgovina Krk 8,99 €
- ARF BLIC 650MLnajniže u lancu Trgovina Krk 3,99 €6,14 €/l
- ARF CREAM CITRO 400MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,19 €5,48 €/l
- ARF CREAM NATURAL 400MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,19 €5,48 €/l
- ARF CREAM ORIGINAL 400MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,19 €5,48 €/l
- ARF CREAM PROFESSIONAL 400MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,49 €6,23 €/l
- ARF DEOBAD 5XDUŽE 650MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,99 €4,60 €/l
- ARF KUHINJA PROF. PROTECT FORMULA 600MLnajniže u lancu Trgovina Krk 3,99 €6,65 €/l
- ARF STAKLO 650MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,19 €3,37 €/l
- ARF STAKLO ANTISTATIC 650MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,19 €3,37 €/l
- ARF STAKLO CITRUS 650MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,19 €3,37 €/l
- ARF STAKLO LAV.I SMILJE 650MLnajniže u lancu Trgovina Krk 2,19 €
- ARF UNIVERSAL PROF. PF 600MLnajniže u lancu Trgovina Krk 3,99 €3,99 €/l
- ARF WC 5 DROPS MEDITERRANEAN 6x55Gnajniže u lancu Trgovina Krk 7,49 €22,70 €/kg
- ARF WC LEMON POWER 900ML 6/1najniže u lancu Trgovina Krk 2,99 €3,32 €/l
- ARGETA JUNIOR KOKOŠJA PRSA GRILL 0,095Gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €20,95 €/kg
- ARGETA RIBLJA S POVRĆEM 95Gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,89 €19,89 €/kg
- ARGETA SALATA PILETINA PIKANT 160Gnajniže u lancu Trgovina Krk 5,39 €33,69 €/kg
- ARGETA SALATA PILETINA TJESTENINA 160Gnajniže u lancu Trgovina Krk 5,39 €33,69 €/kg
- ARGETA SALATA S POVRĆEM 160Gnajniže u lancu Trgovina Krk 5,39 €33,69 €/kg
- ARIEL GEL KAPSULE COLOR 63 KOMnajniže u lancu Trgovina Krk 25,99 €