AQUAFRESH HERBAL 125 ml
1,72 €
13,76 €/l · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
2,57 € 3 lanca
Najviša
2,99 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,72 €13,76 €/l
- Trgovina Krk 2,99 €23,92 €/l
- Vrutak 2,99 €23,92 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04742041000590. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,72 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Trgovina Krk
-
2,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Vrutak
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AQUAFRESH AQUAF.Z.P.75 ml HERBALnajniže u Ribolu 2,59 €34,53 €/l
- AQUAFRESH ZP AQUA HERBAL 125mlnajniže u Studencu akcija 2,00 €16,00 €/l
- ALCA ZAGREB d.o.o. AQUAFRESH HERBAL 75mlnajniže u Plodinama 1,05 €14,00 €/l
- AQUAFRESH AQUAFRESH HERBAL 75 mlnajniže u Stridonu 1,79 €23,87 €/l
- AQUAFRESH AQUAFRESH 75 ML NATURALS HERBAL FRESHnajniže u Tommyju akcija 1,39 €18,53 €/l