Aroma čokolada 15 ml
1,19 €
79,33 €/l · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,78 € 6 lanaca
Najviša
2,15 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,19 €79,33 €/l
- Vrutak 1,59 €106,00 €/l
- Kaufland 1,79 €119,33 €/l
- NTL 1,99 €132,67 €/l
- Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- Gavranović 2,15 €143,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888333086. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Vrutak
-
1,59 € (+14%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- NTL
-
1,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
1,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
2,15 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ARO 200G ARO ČOK. ZA KUH. BIJELAnajniže u Metrou 4,61 €23,05 €/kg
- ARO 1KG ARO MINI CROIS.ČOKO CCA30Gnajniže u Metrou 7,36 €7,36 €/kg
- ARO 1KG ARO PUDING ČOKOLADAnajniže u Metrou 2,65 €2,65 €/kg
- ARO 1KG ARO PUDING ČOKOLADAnajniže u Metrou 26,50 €2,65 €/kg
- ARO 200G ARO CAPPUCCINO ČOKOLADAnajniže u Metrou 39,75 €9,94 €/kg
- ARO 200G ARO CAPPUCCINO ČOKOLADAnajniže u Metrou 1,99 €9,95 €/kg