Aroma čokolada 15 ml
€1.19
€79.33/l · in 6 chains
at Stridon
Average
€1.78 6 chains
Highest
€2.15 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.19€79.33/l
- Vrutak €1.59€106.00/l
- Kaufland €1.79€119.33/l
- NTL €1.99€132.67/l
- Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- Gavranović €2.15€143.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859888333086. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.19 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Vrutak
-
€1.59 (+14%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Kaufland
-
€1.79 (+13%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- NTL
-
€1.99
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€1.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
€2.15
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ARO 200G ARO ČOK. ZA KUH. BIJELAlowest at Metro €4.61€23.05/kg
- ARO 1KG ARO MINI CROIS.ČOKO CCA30Glowest at Metro €7.36€7.36/kg
- ARO 1KG ARO PUDING ČOKOLADAlowest at Metro €2.65€2.65/kg
- ARO 1KG ARO PUDING ČOKOLADAlowest at Metro €26.50€2.65/kg
- ARO 200G ARO CAPPUCCINO ČOKOLADAlowest at Metro €39.75€9.94/kg
- ARO 200G ARO CAPPUCCINO ČOKOLADAlowest at Metro €1.99€9.95/kg