Axe Losion poslije brijanja Afrika100 ml
5,49 €
54,90 €/l · u 10 lanaca
u Plodinama
Prosječna
10,00 € 10 lanaca
Najviša
12,19 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 5,49 €54,90 €/l
- Tommyakcija 5,99 €59,90 €/l
- Kaufland 9,99 €99,90 €/l
- Vrutak 9,99 €99,90 €/l
- Konzum 10,99 €109,90 €/l
- Ribola 10,99 €109,90 €/l
- NTL 11,19 €111,90 €/l
- Trgovina Krk 11,19 €111,90 €/l
- KTC 11,99 €119,90 €/l
- Gavranović 12,19 €121,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08720181343445. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
5,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Tommy
-
5,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (9,99 €, 15.9.) (-32%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
9,99 € (+11%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Vrutak
-
9,99 € (+25%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
10,99 € (+22%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
10,99 € (+22%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
11,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
11,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121181, 3.10.2026. (Milana Prpica 61, OROSLAVJE)
- KTC
-
11,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Gavranović
-
12,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Axe Axe losion posl.brijanj.moh.&cedar.100mlnajniže u Kauflandu 8,99 €89,90 €/l
- Axe Axe losion poslije brijanja gold 100mlnajniže u Kauflandu 8,99 €89,90 €/l
- Axe Axe Losion poslije brijanja Black 100 mlnajniže u Plodinama 5,49 €54,90 €/l
- AXE AS 100 ml BLACK GIOnajniže u Ribolu 8,41 €84,10 €/l
- Axe Axe Losion poslije brij.Ice Chill 100 mlnajniže u Konzumu 5,00 €50,00 €/l
- AXE AXE A/S EXCITE 150 mlnajniže u Stridonu 5,24 €34,93 €/l