Axe Losion poslije brijanja Afrika100 ml
€5.49
€54.90/l · in 10 chains
at Plodine
Average
€10.00 10 chains
Highest
€12.19 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €5.49€54.90/l
- Tommypromotion €5.99€59.90/l
- Kaufland €9.99€99.90/l
- Vrutak €9.99€99.90/l
- Konzum €10.99€109.90/l
- Ribola €10.99€109.90/l
- NTL €11.19€111.90/l
- Trgovina Krk €11.19€111.90/l
- KTC €11.99€119.90/l
- Gavranović €12.19€121.90/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08720181343445. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€5.49
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Tommy
-
€5.99; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€9.99 on 15 Sep) (-32%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
€9.99 (+11%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Vrutak
-
€9.99 (+25%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Konzum
-
€10.99 (+22%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
€10.99 (+22%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
€11.19
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€11.19
Source: Trgovina Krk price list, store 121181, 3 Oct 2026 (Milana Prpica 61, OROSLAVJE)
- KTC
-
€11.99
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Gavranović
-
€12.19
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Axe Axe losion posl.brijanj.moh.&cedar.100mllowest at Kaufland €8.99€89.90/l
- Axe Axe losion poslije brijanja gold 100mllowest at Kaufland €8.99€89.90/l
- Axe Axe Losion poslije brijanja Black 100 mllowest at Plodine €5.49€54.90/l
- AXE AS 100 ml BLACK GIOlowest at Ribola €8.41€84.10/l
- Axe Axe Losion poslije brij.Ice Chill 100 mllowest at Konzum €5.00€50.00/l
- AXE AXE A/S EXCITE 150 mllowest at Stridon €5.24€34.93/l