Trgovina Krk: price lists on 3 Oct 2026
price lists
14
as of
3 Oct 2026
What each chain's price list header says
Store code and address
- 111001Dubasljanska 80, MALINSKA
- 111045Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA
- 111047Set. sv. Bernardina 6C, KRK
- 111110I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA
- 111210I.G. Kovacica 83, PUNAT
- 121056Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA
- 121065Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA
- 121180Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE
- 121181Milana Prpica 61, OROSLAVJE
- 121182Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA
- 121185ul. Stjepana Skreblina 3, PREGRADA
- 121195Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE
- 121302Trg fra Bonifacija Gerbera 14, VIROVITICA
- 121590Varazdinska 8, CESTICA
Products
- ARIEL GEL KAPSULE COLOR FRESH 19 KOMlowest at Trgovina Krk €9.99
- ARIEL GEL KAPSULE COLOR FRESH 60 KOMlowest at Trgovina Krk €25.99
- ARIEL GEL KAPSULE EXTRA CLEAN 10 KOMlowest at Trgovina Krk €12.49
- ARIEL GEL KAPSULE M.SPRING 60 KOMlowest at Trgovina Krk €25.99
- ARIEL PRAŠAK COLOR 20 PRANJA POLYBA /1.1KGlowest at Trgovina Krk €10.69€9.72/kg
- ARIEL PRAŠAK REGULAR 1.1 kg POLYBAGlowest at Trgovina Krk €10.49€9.54/kg
- ARIEL PRAŠAK REGULAR 80 PRANJA 4,4KGlowest at Trgovina Krk €25.99€5.91/kg
- ARIEL TEK. DET. COLOR 86 PRANJA/3,87Llowest at Trgovina Krk €25.99€6.72/l
- ARIEL TEK.DET.COLOR 90 PR./4,05Llowest at Trgovina Krk €25.99€6.42/l
- ARIEL TEK.DETERĐENT 1,125 L COLOR 25 PRANJAlowest at Trgovina Krk €10.49€9.32/l
- ARIEL TEKUĆI DETERĐENT COLOR 90 PRANJA 4,5Llowest at Trgovina Krk €25.99€5.78/l
- AROMA AROMAR-KRUŠKA 15 mllowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA AROMAR-MENTA 15 mllowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA BADEMA BOČICA 38 grlowest at Trgovina Krk €2.05€53.95/kg
- AROMA BANANA 15 ml AROMAlowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA BRESKVA 15 mllowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA ČOKOLADA 15 ml AROMAlowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA JAGODA 15 ml AROMAlowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA LIMUN 15 ml AROMARlowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA LIMUN ŠEĆERlowest at Trgovina Krk €0.35
- AROMA MALINA 15 ml AROMARlowest at Trgovina Krk €1.99
- AROMA NARANČA 38 g DR.Olowest at Trgovina Krk €2.05€53.95/kg
- AROMA RUM - BOČICA DR. OETKERlowest at Trgovina Krk €2.05
- AROMA RUM AROMAR 15 mllowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA VANILIJA - BOČICA 38 ml DR. OETKERlowest at Trgovina Krk €2.05€53.95/l
- AROMA VANILIJA 15 ml AROMARlowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- AROMA VIŠNJA 15 ml AROMAlowest at Trgovina Krk €1.99€132.67/l
- ATLANTIS-ČOK. MORSKE ŠKOLJKE BLANK 200g NTLlowest at Trgovina Krk €4.99€24.95/kg
- AUTAN ANTI TICK REP PROTIV KRPELJA 100 mllowest at Trgovina Krk €7.19€71.90/l
- AUTAN FAMILY LOSION 100 ml ORBIClowest at Trgovina Krk €8.49€84.90/l
- AUTAN KIDS LOSION 100MLlowest at Trgovina Krk €10.39€103.90/l
- AUTAN PROTIV KUHINJSKIH MOLJACA ORBIlowest at Trgovina Krk €6.59
- AUTAN TROPICAL SPREJ 100 ml ORBICOlowest at Trgovina Krk €9.59€95.90/l
- AUTO FRIKCIJA WJ950-180/182lowest at Trgovina Krk €5.99
- AUTO METALNO EMERGENCY SORT TN-1027A 24/DISPLEYlowest at Trgovina Krk €3.58
- AUTO R/C KY90-2Alowest at Trgovina Krk €18.99
- AXE AS AFRICA DAISY 100 MLlowest at Trgovina Krk €11.19€111.90/l
- AXE DEO BLACK XXL 250 MLlowest at Trgovina Krk €8.59€34.36/l
- AXE DEO DARK TEMPTATION XXL 250 MLlowest at Trgovina Krk €3.99€15.96/l
- AXE DEO M EPIC FRESH XXL 250 MLlowest at Trgovina Krk €8.59€34.36/l
- AXE PP AFRICA (DEO+SG) ECO1lowest at Trgovina Krk €11.99
- AXE PP AFRICA ECO1lowest at Trgovina Krk €11.99
- AXE PP BLACK (DEO+SG) ECO1lowest at Trgovina Krk €11.99
- AXE PP EPIC FRESH DEO+ČARAPE ATLANTIClowest at Trgovina Krk €11.79
- AXE SG JUNGLE FRESH 250MLlowest at Trgovina Krk €2.99
- AXE STICK AFRICA 50 MLlowest at Trgovina Krk €6.99€139.80/l
- AXE STICK BLACK 50 MLlowest at Trgovina Krk €6.99€139.80/l
- B CORNFLAKES 500Glowest at Trgovina Krk €3.79€7.58/kg
- BABY EDUKATIVNI SLONIĆlowest at Trgovina Krk €12.99
- BACARDI CARTA BLANCA 0,7 llowest at Trgovina Krk €17.02€24.31/l