ŠAMP. H&S 250 ml CIT.FRESH
Najniža danas
4,36 €
17,44 €/l · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 4,36 €17,44 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,36 € (3.10.)
4,36 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08001841091419. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
4,36 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- H&S ŠAM.400 ml CITRUSnajniže u Ribolu 4,91 €12,28 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S 400ml CITRUS FRnajniže u Konzumu akcija 3,34 €8,35 €/l
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU CITRUS 250 ml H&Snajniže u lancu Jadranka akcija 2,79 €11,16 €/l
- Head&Shoulders Head&Shoulders Šampon Citrus Fresh625mlnajniže u Kauflandu 10,29 €16,46 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S CITRUS 800 mlnajniže u Kauflandu akcija 6,49 €8,11 €/l
- Head & Shoulders Šampon SK3najniže u Sparu akcija 3,99 €7,98 €/l