Head&Shoulders Šampon Citrus Fresh 500ml
3,99 €
7,98 €/l · u 6 lanaca
u Sparu
Prosječna
6,56 € 6 lanaca
Najviša
8,29 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (7,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 3,99 €7,98 €/l
- Plodine 6,29 €12,58 €/l
- Lidl 6,59 €13,18 €/l
- Konzum 7,00 €14,00 €/l
- Kaufland 7,19 €14,38 €/l
- Tommy 8,29 €16,58 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08700216305303. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (7,99 €, 30.9.) (-43%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87022, 3.10.2026. (selce drazica 7)
- Plodine
-
6,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Lidl
-
6,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Konzum
-
7,00 € (-22%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0013, 3.10.2026. (VIRSKI PUT 136, VIR)
- Kaufland
-
7,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
8,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S CITRUS 800 mlnajniže u Kauflandu akcija 6,49 €8,11 €/l
- Head&Shoulders Head&Shoulders Šampon Citrus Fresh625mlnajniže u Kauflandu 10,29 €16,46 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S 400ml CITRUS FRnajniže u Konzumu akcija 3,34 €8,35 €/l
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU CITRUS 250 ml H&Snajniže u lancu Jadranka akcija 2,79 €11,16 €/l
- HEAD & SHOULDERS ŠAMP. H&S 250 ml CIT.FRESHnajniže u Bosi 4,36 €17,44 €/l