Head&Shoulders šampon citrus fresh 400ml
3,34 €
8,35 €/l · u 14 lanaca
u Konzumu
Prosječna
5,88 € 14 lanaca
Najviša
7,99 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 3,34 €8,35 €/l
- Ribolaakcija 3,99 €9,97 €/l
- Stridon 4,25 €10,62 €/l
- Djelo Vodice 4,49 €11,22 €/l
- Gavranović 4,99 €12,47 €/l
- Metro 4,99 €12,47 €/l
- Spar 6,19 €15,47 €/l
- Tommy 6,19 €15,47 €/l
- Kaufland 6,69 €16,73 €/l
- Plodine 6,69 €16,73 €/l
- KTC 7,49 €18,72 €/l
- NTL 7,49 €18,72 €/l
- Studenac 7,49 €18,72 €/l
- Trgocentar 7,99 €19,97 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05011321336032. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
3,34 €; akcija je počela prije naših zapisa (-50%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Ribola
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-40%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stridon
-
4,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Djelo Vodice
-
4,49 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
4,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Metro
-
4,99 € (-27%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
6,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
6,19 € (-5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
6,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
6,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
7,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
7,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
7,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
7,99 € (-11%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S CITRUS 800 mlnajniže u Kauflandu akcija 6,49 €8,11 €/l
- Head & Shoulders Šampon SK3najniže u Sparu akcija 3,99 €7,98 €/l
- Head&Shoulders Head&Shoulders Šampon Citrus Fresh625mlnajniže u Kauflandu 10,29 €16,46 €/l
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU CITRUS 250 ml H&Snajniže u lancu Jadranka akcija 2,79 €11,16 €/l
- HEAD & SHOULDERS ŠAMP. H&S 250 ml CIT.FRESHnajniže u Bosi 4,36 €17,44 €/l