H&S ŠAM.400 ml CITRUS
Najniža danas
4,91 €
12,28 €/l · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
6,35 € 2 lanca
Najviša
7,79 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 4,91 €12,28 €/l
- Jadranka 7,79 €19,47 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 4,91 € (3.10.)
4,91 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05000174990201. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
4,91 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 009, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
- Jadranka
-
7,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU CITRUS 250 ml H&Snajniže u lancu Jadranka akcija 2,79 €11,16 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S CITRUS 800 mlnajniže u Kauflandu akcija 6,49 €8,11 €/l
- Head & Shoulders Šampon SK3najniže u Sparu akcija 3,99 €7,98 €/l
- Head&Shoulders ŠAMP.H&S CITRUS 2IN1 800 mlnajniže u Sparu 9,99 €12,49 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S 400ml CITRUS FRnajniže u Konzumu akcija 3,34 €8,35 €/l
- HEAD & SHOULDERS ŠAMP. H&S 250 ml CIT.FRESHnajniže u Bosi 4,36 €17,44 €/l