ŠAMP.H&S CITRUS 2IN1 800 ml
9,99 €
12,49 €/l · u 3 lanca
u Sparu
Prosječna
11,66 € 3 lanca
Najviša
12,49 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 9,99 €12,49 €/l
- Konzum 12,49 €15,61 €/l
- Plodine 12,49 €15,61 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08006530004527. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
12,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
12,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- H&S ŠAM.400 ml CITRUSnajniže u Ribolu 4,91 €12,28 €/l
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU CITRUS 250 ml H&Snajniže u lancu Jadranka akcija 2,79 €11,16 €/l
- HEAD SHOULDERS H S SAMPON 400 ML CITRUS 2U1najniže u Ribolu akcija 3,99 €9,97 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S 400ml CITRUS FRnajniže u Konzumu akcija 3,34 €8,35 €/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S CITRUS 800 mlnajniže u Kauflandu akcija 6,49 €8,11 €/l
- Head & Shoulders Šampon SK3najniže u Sparu akcija 3,99 €7,98 €/l