MED CVJETNI 900 g APIMEL
3,99 €
4,43 €/kg · u 10 lanaca
u Studencu
Prosječna
5,65 € 10 lanaca
Najviša
6,89 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 3,99 €4,43 €/kg
- Djelo Vodice 5,70 €6,33 €/kg
- KTC 5,70 €6,33 €/kg
- NTL 5,70 €6,33 €/kg
- Plodine 5,70 €6,33 €/kg
- Ribola 5,70 €6,33 €/kg
- Trgocentar 5,70 €6,33 €/kg
- Trgovina Krk 5,70 €6,33 €/kg
- Vrutak 5,70 €6,33 €/kg
- Tommy 6,89 €7,66 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888851061. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T598, 3.10.2026. (Bijela uvala 5, FUNTANA)
- Djelo Vodice
-
5,70 € (-11%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
5,70 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
5,70 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Plodine
-
5,70 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
5,70 € (-23%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
5,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
5,70 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
- Vrutak
-
5,70 € (-14%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Tommy
-
6,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Druge veličine
- APIMEL MED CVJETNI 350 g PVC APIMELnajniže u KTC-u 3,99 €11,40 €/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 12 G APIMELnajniže u KTC-u 0,10 €10,00 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI 450g APIMELnajniže u KTC-u 2,69 €5,98 €/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 1400 G APIMELnajniže u Konzumu 4,00 €2,86 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI 250 g APIMELnajniže u lancu Jadranka 2,52 €10,08 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI HR 900g APIMELnajniže u KTC-u 7,49 €8,32 €/kg