MED CVJETNI 250 g APIMEL
2,52 €
10,08 €/kg · u 6 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
3,07 € 6 lanaca
Najviša
3,49 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 2,52 €10,08 €/kg
- Vrutak 2,69 €10,76 €/kg
- Tommy 2,89 €11,56 €/kg
- Plodine 3,35 €13,40 €/kg
- Ribola 3,49 €13,96 €/kg
- Trgovina Krk 3,49 €13,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888851085. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
2,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
2,69 € (+13%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Tommy
-
2,89 € (-12%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
3,35 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,49 € (+32%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgovina Krk
-
3,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- APIMEL MED CVJETNI 350 g PVC APIMELnajniže u KTC-u 3,99 €11,40 €/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 12 G APIMELnajniže u KTC-u 0,10 €10,00 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI 450g APIMELnajniže u KTC-u 2,69 €5,98 €/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 900 G APIMELnajniže u Studencu akcija 3,99 €4,43 €/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 1400 G APIMELnajniže u Konzumu 4,00 €2,86 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI HR 900g APIMELnajniže u KTC-u 7,49 €8,32 €/kg