MED CVJETNI 12 g APIME
0,10 €
10,00 €/kg · u 6 lanaca
u KTC-u
Prosječna
0,18 € 6 lanaca
Najviša
0,35 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,10 €10,00 €/kg
- Djelo Vodice 0,12 €10,00 €/kg
- Ribola 0,13 €10,83 €/kg
- Trgovina Krk 0,13 €10,83 €/kg
- Tommy 0,25 €20,83 €/kg
- Plodine 0,35 €29,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888851511. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,10 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Djelo Vodice
-
0,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
0,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgovina Krk
-
0,13 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Tommy
-
0,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
0,35 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- APIMEL MED CVJETNI 350 g PVC APIMELnajniže u KTC-u 3,99 €11,40 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI 450g APIMELnajniže u KTC-u 2,69 €5,98 €/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 900 G APIMELnajniže u Studencu akcija 3,99 €4,43 €/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 1400 G APIMELnajniže u Konzumu 4,00 €2,86 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI 250 g APIMELnajniže u lancu Jadranka 2,52 €10,08 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI HR 900g APIMELnajniže u KTC-u 7,49 €8,32 €/kg