MED CVJETNI 900 g APIMEL
€3.99
€4.43/kg · in 10 chains
at Studenac
Average
€5.65 10 chains
Highest
€6.89 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €3.99€4.43/kg
- Djelo Vodice €5.70€6.33/kg
- KTC €5.70€6.33/kg
- NTL €5.70€6.33/kg
- Plodine €5.70€6.33/kg
- Ribola €5.70€6.33/kg
- Trgocentar €5.70€6.33/kg
- Trgovina Krk €5.70€6.33/kg
- Vrutak €5.70€6.33/kg
- Tommy €6.89€7.66/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03859888851061. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€3.99; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store T598, 3 Oct 2026 (Bijela uvala 5, FUNTANA)
- Djelo Vodice
-
€5.70 (-11%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
€5.70
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
€5.70
Source: NTL price list, store 10102, 3 Oct 2026 (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Plodine
-
€5.70
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€5.70 (-23%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
€5.70 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€5.70
Source: Trgovina Krk price list, store 111047, 3 Oct 2026 (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
- Vrutak
-
€5.70 (-14%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Tommy
-
€6.89 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Other sizes
- APIMEL MED CVJETNI 350 g PVC APIMELlowest at KTC €3.99€11.40/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 12 G APIMELlowest at KTC €0.10€10.00/kg
- APIMEL MED CVJETNI 450g APIMELlowest at KTC €2.69€5.98/kg
- APIMEL MED MED CVJETNI 1400 G APIMELlowest at Konzum €4.00€2.86/kg
- APIMEL MED CVJETNI 250 g APIMELlowest at Jadranka €2.52€10.08/kg
- APIMEL MED CVJETNI HR 900g APIMELlowest at KTC €7.49€8.32/kg