Zvijezda majoneza delikates 400 g
3,49 €
8,72 €/kg · u 16 lanaca
u Tommyju
Prosječna
4,41 € 16 lanaca
Najviša
5,05 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,49 € je ispod 30-dnevnog minimuma (4,29 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 3,49 €8,72 €/kg
- Metro 4,28 €10,70 €/kg
- KTC 4,29 €10,72 €/kg
- Kaufland 4,29 €10,72 €/kg
- Konzum 4,29 €10,72 €/kg
- Lidl 4,29 €10,72 €/kg
- Plodine 4,29 €10,72 €/kg
- Ribola 4,29 €10,72 €/kg
- Spar 4,29 €10,72 €/kg
- Studenac 4,29 €10,72 €/kg
- Vrutak 4,29 €10,72 €/kg
- Jadranka 4,49 €11,22 €/kg
- Trgocentar 4,79 €11,97 €/kg
- Gavranović 4,89 €12,22 €/kg
- Trgovina Krk 4,99 €12,47 €/kg
- NTL 5,05 €12,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858882219020. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (4,29 €, 30.9.) (-13%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
4,28 € (+7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
4,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
4,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
4,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
4,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
4,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
4,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
4,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
4,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
4,79 € (+2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
4,89 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
4,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
5,05 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA 165G ZVIJEZDA MAJO DELIK TUBAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,79 €16,91 €/l
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES 85 g VREĆICA ZVIJEZDAnajniže u Lidlu 0,75 €8,82 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES TUBA 165 g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,82 €11,03 €/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA DELIKATESA 255 G TUBA ZVIJEZDAnajniže u Lidlu 2,49 €9,76 €/kg
- ZVIJEZDA MAJON ZVIJE 400 g DELIKATESnajniže u Bosi 5,49 €13,72 €/kg
- ZVIJEZDA MAJON ZVIJE 85 g DELIKATESnajniže u Bosi akcija 0,99 €11,65 €/kg