Zvijezda delikates majoneza 255 g
2,49 €
9,76 €/kg · u 14 lanaca
u Lidlu
Prosječna
3,53 € 14 lanaca
Najviša
4,09 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,49 €9,76 €/kg
- KTC 3,49 €13,69 €/kg
- Kaufland 3,49 €13,69 €/kg
- Konzum 3,49 €13,69 €/kg
- Plodine 3,49 €13,69 €/kg
- Ribola 3,49 €13,69 €/kg
- Spar 3,49 €13,69 €/kg
- Tommy 3,49 €13,69 €/kg
- Vrutak 3,49 €13,69 €/kg
- Stridon 3,60 €14,12 €/kg
- Studenac 3,62 €14,20 €/kg
- Trgocentar 3,79 €14,86 €/kg
- Metro 3,90 €15,29 €/kg
- Trgovina Krk 4,09 €16,04 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856015321244. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,49 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,49 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
- Stridon
-
3,60 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.71, 3.10.2026. (Križpolje 8e, Križpolje)
- Studenac
-
3,62 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Trgocentar
-
3,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Metro
-
3,90 € (+10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
4,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA 165G ZVIJEZDA MAJO DELIK TUBAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,79 €16,91 €/l
- ZVIJEZDA MAJONEZA DELIKATES 400g ZVIJEZDAnajniže u Tommyju akcija 3,49 €8,73 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES 85 g VREĆICA ZVIJEZDAnajniže u Lidlu 0,75 €8,82 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES TUBA 165 g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,82 €11,03 €/kg
- ZVIJEZDA MAJON ZVIJE 400 g DELIKATESnajniže u Bosi 5,49 €13,73 €/kg
- ZVIJEZDA MAJON ZVIJE 85 g DELIKATESnajniže u Bosi akcija 0,99 €11,65 €/kg