Smočnica
3.975 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- PLODINE UGOSTITELJSKI BIJELI SECER 4 G PLODINEnajniže u Plodinama 0,02 €5,00 €/kg
- PLODINE UGOSTITELJSKI SMEDI SECER 4 G PLODINEnajniže u Plodinama 0,03 €7,50 €/kg
- BOURBON VANILIJA POD .najniže u Konzumu 0,05 €5,00 €/kg
- NADALINA CIMET MLJEVENI 5 g NADALINAnajniže u Studencu akcija 0,05 €10,00 €/kg
- BONITO VANILIN ŠEĆER 10 g BONITO (55)najniže u Stridonu 0,07 €7,00 €/kg
- ULTRA VANIL.ŠEĆER 10 g ULTRAnajniže u Ribolu 0,12 €12,00 €/kg
- PODRAVKA D.D. VANILIN ŠEĆER 8 g PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 0,12 €15,00 €/kg
- NTL - Robna marka prehrana VANILIN ŠEĆER 10 g NTLnajniže u NTL-u 0,13 €10,83 €/kg
- VANILIN ŠEĆER ALEVA 10Gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,14 €14,00 €/kg
- DR.OETKER VANILIN ŠEĆER 8G (50), DR.OETKERnajniže u Trgocentru 0,16 €20,00 €/kg
- SWEET CHEF VANILIN ŠEĆER 50g 5X10g SWEET CHEFnajniže u lancu Djelo Vodice 0,19 €19,00 €/kg
- PODRAVKA D.D. MENTA ŠEĆER 10 g DOLCELAnajniže u Tommyju akcija 0,19 €19,00 €/kg
- DR.OETKER D.O.O. VANILIN ŠEĆER 8 g DR.OETKERnajniže u lancu Jadranka 0,19 €23,75 €/kg
- Kania Začin za ribu, mljevenonajniže u Lidlu 0,22 €7,33 €/kg
- ŠAFRAM MORSKA SOL ŠAFRAM 15G -60/1-najniže u lancu Vrutak 0,23 €15,33 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O CIMET MLJEV.10 g ŠAF RAMnajniže u Stridonu 0,24 €24,00 €/kg
- DRESSING OCAT/ULJE 25 ml SENNnajniže u Tommyju 0,25 €10,00 €/l
- ROX D.O.O. ULJE ZA DVOTAKTNE MOTORE 100 ml ROXnajniže u Plodinama 0,25 €2,50 €/l
- BONITO JUHA POSNA 55 g BONITO (24)najniže u Stridonu 0,25 €4,55 €/kg
- Bonito Bonito Juha kokošja s tjesteninom55gnajniže u Stridonu 0,26 €4,73 €/kg