Smočnica
3.975 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- # Riža bijela dugozrnata pvc 1 kg_OCnajniže u Kauflandu 1,59 €1,59 €/kg
- # Šećer smeđi 500gnajniže u Kauflandu 1,29 €2,58 €/kg
- - Kokošja juha RSPOnajniže u Lidlu 0,59 €9,08 €/kg
- - Proljetna juha RSPOnajniže u Lidlu 0,59 €9,08 €/kg
- 0,25L ED MASL.ULJE BIO OBLICAnajniže u Metrou 8,70 €34,80 €/l
- 1KG ŠEĆER ISOMALTnajniže u Metrou akcija 4,80 €4,80 €/kg
- 25KG TURBINADO ŠEĆER SMEĐInajniže u Metrou 37,01 €1,48 €/kg
- 700G FOCACCIA MASLINOVO ULJEnajniže u Metrou 2,40 €3,43 €/kg
- ABC JUHA S TJES. 60Gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €16,50 €/kg
- ACQUERELLO 2,5KG ACQUERELLO RIŽAnajniže u Metrou 39,45 €15,78 €/kg
- ACQUERELLO 500G ACQUERELLO RIŽAnajniže u Metrou 10,68 €21,36 €/kg
- ADRIA SPA SOL ZA KUPANJE MINI LAVANDA 65gnajniže u Konzumu 1,09 €16,77 €/kg
- ADRIA SPA SOL ZA KUPANJE MINI SMILJE 65gnajniže u Konzumu 1,09 €16,77 €/kg
- ADRIATICON ULJE MASL. EX. DJ. VELI RAT 1 lnajniže u Studencu 9,49 €9,49 €/l
- ADRIATIK MASL. ULJE 1l EXTRA PELAJIC STAKLOnajniže u lancu Stanic 7,99 €7,99 €/l
- ADRIATIK ULJE MASLINOVO 1 l ADRIATIK PVCnajniže u Ribolu 8,49 €8,49 €/l
- ADRIATIK ULJE SUNCOKRET 1 l ADRIATIKnajniže u Ribolu 1,49 €1,49 €/l
- ADRIATIKA 100/1 PP POS UMAK 30MLnajniže u Metrou 2,74 €11,32 €/kg
- ADRIATIKA 100/1 PP POS UMAK 80MLnajniže u Metrou 3,99 €12,09 €/kg
- ADRIATIKA 50/1 KRAFT POS UMAK 50ML/POKLnajniže u Metrou 4,75 €35,19 €/kg