MAJON ZVIJE 165 g TUBA
Najniža danas
2,79 €
16,91 €/l · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
3,04 € 2 lanca
Najviša
3,29 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 2,79 €16,91 €/l
- Boso 3,29 €19,35 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,79 € (3.10.)
2,79 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858882210744. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
2,79 € (-3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Boso
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA DELIKATESA 255 G TUBA ZVIJEZDAnajniže u Lidlu 2,49 €9,76 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES TUBA 165 g ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,82 €11,03 €/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA CILI 165 G TUBA ZVIJEZDAnajniže u lancu Jadranka 2,49 €15,09 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES TUBA 165 g + 110 g GRATIS ZVIJEZDAnajniže u NTL-u 2,39 €8,69 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. KETCHUP I MAJONEZA 165 g ZVIJEZDAnajniže u lancu Jadranka 2,49 €15,09 €/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA LAGANA 165 ml TUBA ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,72 €10,42 €/l