Zvijezda majoneza tuba 165 g
1,82 €
11,03 €/kg · u 18 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,55 € 18 lanaca
Najviša
3,29 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,82 €11,03 €/kg
- Metro 2,30 €13,94 €/kg
- Jadranka 2,49 €15,09 €/kg
- KTC 2,49 €14,65 €/kg
- Kaufland 2,49 €15,09 €/kg
- Konzumakcija 2,49 €14,65 €/kg
- Lidl 2,49 €15,09 €/kg
- Plodine 2,49 €15,09 €/kg
- Ribola 2,49 €15,09 €/kg
- Spar 2,49 €15,09 €/kg
- Studenac 2,49 €15,09 €/kg
- Tommy 2,49 €15,09 €/kg
- Trgovina Krk 2,49 €15,09 €/kg
- Vrutak 2,49 €15,09 €/kg
- Gavranović 2,79 €16,91 €/kg
- Trgocentar 2,79 €16,91 €/l
- NTL 2,99 €18,12 €/kg
- Boso 3,29 €19,35 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858882210263. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,82 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.61, 3.10.2026. (Ksaver 200, Zagreb)
- Metro
-
2,30 € (+7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (+2%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Lidl
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
2,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
2,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121182, 3.10.2026. (Nova cesta 6, MARIJA BISTRICA)
- Vrutak
-
2,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
2,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
2,79 € (+9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
2,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZVIJEZDA 165G ZVIJEZDA MAJO DELIK TUBAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,79 €16,91 €/l
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA DELIKATESA 255 G TUBA ZVIJEZDAnajniže u Lidlu 2,49 €9,76 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. KETCHUP I MAJONEZA 165 g ZVIJEZDAnajniže u lancu Jadranka 2,49 €15,09 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES TUBA 165 g + 110 g GRATIS ZVIJEZDAnajniže u NTL-u 2,39 €8,69 €/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA CILI 165 G TUBA ZVIJEZDAnajniže u lancu Jadranka 2,49 €15,09 €/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA LAGANA 165 ml TUBA ZVIJEZDAnajniže u Stridonu 1,72 €10,42 €/l