Zvijezda majoneza delikates 400 g
€3.49
€8.72/kg · in 16 chains
at Tommy
Average
€4.41 16 chains
Highest
€5.05 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
The deal is real. €3.49 is below the 30-day low (€4.29). See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €3.49€8.72/kg
- Metro €4.28€10.70/kg
- KTC €4.29€10.72/kg
- Kaufland €4.29€10.72/kg
- Konzum €4.29€10.72/kg
- Lidl €4.29€10.72/kg
- Plodine €4.29€10.72/kg
- Ribola €4.29€10.72/kg
- Spar €4.29€10.72/kg
- Studenac €4.29€10.72/kg
- Vrutak €4.29€10.72/kg
- Jadranka €4.49€11.22/kg
- Trgocentar €4.79€11.97/kg
- Gavranović €4.89€12.22/kg
- Trgovina Krk €4.99€12.47/kg
- NTL €5.05€12.62/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03858882219020. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€3.49; below this store's lowest price in the 30 days before the promotion (€4.29 on 30 Sep) (-13%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
€4.28 (+7%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
€4.29
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€4.29 (+8%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€4.29 (+8%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
€4.29 (+8%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
€4.29
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€4.29 (+5%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€4.29 (+8%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€4.29
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
€4.29 (+8%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Jadranka
-
€4.49 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
€4.79 (+2%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
€4.89
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
€4.99
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
€5.05
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZVIJEZDA 165G ZVIJEZDA MAJO DELIK TUBAlowest at Djelo Vodice €2.79€16.91/l
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES 85 g VREĆICA ZVIJEZDAlowest at Lidl €0.75€8.82/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. MAJONEZA DELIKATES TUBA 165 g ZVIJEZDAlowest at Stridon €1.82€11.03/kg
- ZVIJEZDA MAJONEZA MAJONEZA DELIKATESA 255 G TUBA ZVIJEZDAlowest at Lidl €2.49€9.76/kg
- ZVIJEZDA MAJON ZVIJE 400 g DELIKATESlowest at Boso €5.49€13.72/kg
- ZVIJEZDA MAJON ZVIJE 85 g DELIKATESlowest at Boso promotion €0.99€11.65/kg