Snacks

100 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATlowest at Dukat €1.29€2.58/l
  2. DUKAT DUKAT ČOKO MLIJEKO CRNA ČOKOLADA 0.5Llowest at Dukat €1.29€2.58/l
  3. DUKAT DUKAT ČOKO MLIJEKO BIJELA ČOKOLADA 0.5Llowest at Dukat €1.29€2.58/l
  4. DUKAT D.D. DUKAT VRUĆA ČOKOLADA 0,5 Llowest at Stridon €1.39€2.78/l
  5. KRAŠ D.D. ČOKOLADA MLIJ. FROZEN MARG. 130 glowest at Kaufland €0.39€3.00/kg
  6. KRAŠ D.D. ČOKOLADA TAM. ESPRESSO MAR. 130 glowest at Kaufland €0.39€3.00/kg
  7. Desert riža na mlijeku čokoladalowest at Studenac €0.63€3.15/kg
  8. ALPRO SOJA NAPITAK COKOLADA 1 Llowest at Ribola €3.71€3.71/l
  9. DUKAT D.D. PUDING ČOKOLADA LAGANO JUTRO 4x125 g DUKATlowest at Stridon €1.99€3.98/kg
  10. FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOKOLADA 370 g KOESTLINlowest at Stridon €1.72€4.65/kg
  11. ZOTT CREMORE DUO COKOLADA 190 G ZOTTlowest at Konzum €0.89€4.68/kg
  12. FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOKOLADA 740 glowest at Plodine €3.75€5.07/kg
  13. LASTA ŠTRUDLA ČOKOLADA 250g LASTAlowest at Kaufland promotion €1.49€5.96/kg
  14. Dorina Mliječna čokolada Uskrslowest at Konzum €1.00€6.25/kg
  15. JADRO VAFL JADRO KOKOS ČOKOLADA 430glowest at Metro €2.94€6.84/kg
  16. Kraš Selection Čokolada Bajaderalowest at Konzum €1.00€7.69/kg
  17. KRAŠ D.D. ČOKOLADA CREAMY MILK 68 g ČOKSAlowest at Stridon €0.56€8.24/kg
  18. FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA 225 g MIKADO S RIŽOM ZVEČEVOlowest at Kaufland promotion €1.99€8.84/kg
  19. Dorina Čokolada SK1lowest at Stridon €1.96€8.91/kg
  20. DORINA ČOKOLADA ZA KUH.400 g DORINAlowest at Stridon €3.59€8.97/kg