Koestlin napolitanke čokolada 740 g
€3.75
€5.07/kg · in 16 chains
at Plodine
Average
€4.66 16 chains
Highest
€5.49 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €3.75€5.07/kg
- Metro €3.86€5.22/kg
- Vrutak €3.99€5.39/kg
- Stridon €4.19€5.66/kg
- KTC €4.45€6.01/kg
- Ribola €4.59€6.20/kg
- Kaufland €4.79€6.47/kg
- Konzum €4.79€6.47/kg
- Spar €4.79€6.47/kg
- Tommy €4.79€6.47/kg
- Boso €4.89€6.61/kg
- Djelo Vodice €4.89€6.61/kg
- Gavranović €4.99€6.74/kg
- Trgocentar €4.99€6.74/kg
- Trgovina Krk €5.39€7.28/kg
- Studenac €5.49€7.42/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03856014115004. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€3.75
Source: Plodine price list, store 097, 3 Oct 2026 (CIKOVICI 9B, KASTAV)
- Metro
-
€3.86 (-5%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
€3.99 (+33%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Stridon
-
€4.19 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.33, 3 Oct 2026 (Zagrebačka 72A, Sv.I.Zelina)
- KTC
-
€4.45
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
€4.59 (-8%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Kaufland
-
€4.79 (+14%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€4.79 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€4.79 (+2%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€4.79 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
€4.89 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
€4.89 (-9%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
€4.99
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
€4.99 (-2%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€5.39
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Studenac
-
€5.49
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOESTLIN NAPOL.ČOKOLADA 180 g KOESTLINlowest at Stridon €1.13€6.28/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOKOLADA 370 g KOESTLINlowest at Stridon €1.72€4.65/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOK/ML TEA 165 g Klowest at Stridon €1.06€6.42/kg
- KOESTLIN KEKS KOEST 370 g NAPOL.ČOKOLADAlowest at Boso €3.19€8.62/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE ČOK/ML TEA 330 g Klowest at KTC €2.49€7.55/kg
- KOESTLIN NAPO.PR.ČOK.WA.180 g KOESTLINlowest at Stridon €1.64€9.11/kg