Snacks

100 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. KRAŠ D.D. ČOKOLADA MLIJ. FROZEN MARG. 130 glowest at Kaufland €0.39€3.00/kg
  2. KRAŠ D.D. ČOKOLADA TAM. ESPRESSO MAR. 130 glowest at Kaufland €0.39€3.00/kg
  3. KRAŠ D.D. ČOKOLADA CREAMY MILK 68 g ČOKSAlowest at Stridon €0.56€8.24/kg
  4. KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA TAMNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAlowest at Lidl €0.59€22.69/kg
  5. Desert riža na mlijeku čokoladalowest at Studenac €0.63€3.15/kg
  6. ČOKSA ČOKOLADA ČOKSA BANANA BISCUIT 68glowest at Stridon €0.80€11.76/kg
  7. KANDIT ČOKOLADA MILKY PLUS 90g KANDIlowest at Stridon €0.85€9.44/kg
  8. ZOTT CREMORE DUO COKOLADA 190 G ZOTTlowest at Konzum €0.89€4.68/kg
  9. FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA SEKA 75 glowest at Trgocentar promotion €0.89€11.87/kg
  10. FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA BRACO 75 glowest at Trgocentar promotion €0.89€11.87/kg
  11. ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA MLIJEČNA 80 G KANDITlowest at Stridon €0.93€11.62/kg
  12. ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA TUTTI FRUTTI 80 g KANDITlowest at Stridon €0.95€11.88/kg
  13. MILKA ČOKOLADA SWEET EASTER 92 g MILKAlowest at Studenac promotion €0.99€10.76/kg
  14. SEKA I BRACO ČOKOLADA SEKA I BRACO BANANA 100 glowest at Trgocentar promotion €0.99€9.90/kg
  15. ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA CONFETTINO 100 G KANDITlowest at Boso promotion €0.99€9.90/kg
  16. Dorina Mliječna čokolada Uskrslowest at Konzum €1.00€6.25/kg
  17. Kraš Selection Čokolada Bajaderalowest at Konzum €1.00€7.69/kg
  18. MA BAKER ZOBENA PLOCICA COKOLADA 100 G MA BAKERlowest at Studenac promotion €1.05€11.67/kg
  19. KRAŠ D.D. ČOKOLADA S KEKSOM 80 g DORINAlowest at Stridon €1.09€13.62/kg
  20. BAMBI KEKS PLAZMA PLUS ČOKOLADA VR 100glowest at Konzum €1.15€11.50/kg