Dorina čokolada s keksom 80g
€1.09
€13.62/kg · in 19 chains
at Stridon
Average
€1.84 19 chains
Highest
€2.09 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.09€13.62/kg
- Lidl €1.25€15.62/kg
- Metro €1.73€21.62/kg
- Jadranka €1.79€22.38/kg
- Boso €1.89€23.62/kg
- KTC €1.89€23.62/kg
- Kaufland €1.89€23.62/kg
- Konzum €1.89€23.62/kg
- Plodine €1.89€23.62/kg
- Ribola €1.89€23.62/kg
- Spar €1.89€23.62/kg
- Stanic €1.89€23.62/kg
- Tommy €1.89€23.62/kg
- Djelo Vodice €1.99€24.88/kg
- Gavranović €1.99€24.88/kg
- NTL €1.99€24.88/kg
- Trgocentar €1.99€24.88/kg
- Studenac €2.05€25.62/kg
- Trgovina Krk €2.09€26.12/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850102117970. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.09 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.37, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Lidl
-
€1.25 (-7%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Metro
-
€1.73 (-4%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
€1.79 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Boso
-
€1.89 (+7%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- KTC
-
€1.89
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€1.89 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€1.89 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.89
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.89 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€1.89 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Stanic
-
€1.89 (+0%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
€1.89 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
€1.99 (+34%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
€1.99
Source: Gavranović price list, store 199, 3 Oct 2026 (Majstorska 9, ZAGREB)
- NTL
-
€1.99
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
€1.99 (-3%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Studenac
-
€2.05
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
€2.09
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Dorina Čokolada SK1lowest at Djelo Vodice €2.99€13.59/kg
- DORINA ČOKOL DORIN 80 g S KEKSOMlowest at Boso €1.89€23.62/kg
- Dorina Čokolada s keksomlowest at Lidl €1.99€9.05/kg
- DORINA 80G DORINA ČOKOLADA S KEKSOMlowest at Metro €48.30€21.56/kg
- SLATKI PROIZVODI DORINA ČOKOLADA S KEKSOM 220 g DORINAlowest at Stanic €2.25€10.23/kg
- ČOKSA ČOKOLADA ČOKSA BANANA BISCUIT 68glowest at Stridon €0.80€11.76/kg