ČOKOL DORIN 80 g S KEKSOM
Lowest today
€1.89
€23.62/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.89€23.62/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.89 (3 Oct)
€1.89
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850102125586. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.89 (+7%)
Source: Boso price list, store 2548, 3 Oct 2026 (TRG NIKOLE ILOČKOG 12, Ilok)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA S KEKSOM 80 g DORINAlowest at Stridon €1.09€13.62/kg
- Dorina Čokolada SK1lowest at Djelo Vodice €2.99€13.59/kg
- Dorina Čokolada s keksomlowest at Lidl €1.99€9.05/kg
- DORINA 80G DORINA ČOKOLADA S KEKSOMlowest at Metro €48.30€21.56/kg
- SLATKI PROIZVODI DORINA ČOKOLADA S KEKSOM 220 g DORINAlowest at Stanic €2.25€10.23/kg
- ČOKSA ČOKOLADA ČOKSA BANANA BISCUIT 68glowest at Stridon €0.80€11.76/kg