Snacks

3,617 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. DR OETKER ČOKOLADA MOUSSE TAMNA 86g DR OETKERlowest at Konzum €0.05€0.56/kg
  2. SLADKI GREH PRELJEV ČOKOLADA BEZ DOD ŠEĆERA 230g SLADKI GREHlowest at Konzum €0.05€0.22/kg
  3. HURIKAN D.O.O. BISKVIT MANELA 50glowest at Studenac promotion €0.10€2.00/kg
  4. COK.LIZAL.15G DJED M RAZ EICK.lowest at Studenac €0.13€8.67/kg
  5. M&M ČOK.CRISPY SANTA 29 g M&Mlowest at Kaufland €0.13€4.48/kg
  6. K-Classic KLC.Čokolada alpsko mlijeko 100g_OClowest at Kaufland €0.14€1.40/kg
  7. STUDENAC-ROBNA MARKA ČOK. BANANICA SWEET CO 17 glowest at Studenac €0.17€10.00/kg
  8. BONITO PUDING ČOKOLADA 43 g BONITO (30)lowest at Stridon €0.18€4.19/kg
  9. Schogetten Schogetten Čokolada Speculoos 100glowest at Kaufland €0.18€1.80/kg
  10. K-Winteredition K-WH Panettone mini čokolada 100 glowest at Kaufland €0.18€1.80/kg
  11. KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADICA BANANKO MINI 120 G KRASlowest at Kaufland €0.18€1.50/kg
  12. Klett Klett Čoko.Djed Mraz s riž.sirupom 50 glowest at Kaufland €0.18€3.60/kg
  13. ULTRA ČOKO.ZEC 80 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.19€2.38/kg
  14. ULTRA CHOCO BAN.17 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.19
  15. ULTRA LIZA ČOKO.35 g ULTRAlowest at Studenac promotion €0.19€5.43/kg
  16. ULTRA PRAL.MLIJ.ZEKO 88 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.19€2.16/kg
  17. C.A.K. SEZONA ČOK ZEC KLETT 60 glowest at Djelo Vodice €0.19€3.17/kg
  18. ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT ČOKO BANANA 17 G KANDITlowest at Spar €0.19€11.18/kg
  19. Evropa Čokoladna banana 17 glowest at Kaufland €0.20€11.76/kg
  20. ULTRA PUDING ČOKO.40 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.20€5.00/kg