Čokoladna banana 17 g
Lowest today
€0.20
€11.76/kg · in 2 chains
at Kaufland
Average
€0.28 2 chains
Highest
€0.35 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.20€11.76/kg
- Boso €0.35€20.59/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €0.20 (3 Oct)
€0.20
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 00000053100399. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.20 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Boso
-
€0.35 (+0%)
Source: Boso price list, store 2414, 3 Oct 2026 (BOŠNJACI 88, Ivankovo)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- EVROPA MINI KREM BANA.150 g LEVENTIĆlowest at Stridon €1.89€12.60/kg
- BOOM BOX ZOB.KASA COKO-BANANA-LJESNJAK 300 G BOOM BOXlowest at Kaufland €2.79€9.30/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. KAŠA ZOB. ČOK/BAN/LJEŠ 60 g BBlowest at Kaufland €0.99€16.50/kg
- DOLCELA PUDING COKO BANANA PREMIUM 44 G DOLCELAlowest at Jadranka €0.99€22.50/kg
- QUICK MILK SLAMKE S GRANULAMA ČOK-BAN 30g QMlowest at Konzum €0.50€16.67/kg
- SMIJEŠAK ČOKOLADNA BANANICA 20 G SMIJEŠAKlowest at NTL €0.42€21.00/kg