Drinks
100 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- RAUCH SOK HAPPY DAY RAJCICA 100% 1 Llowest at Studenac promotion €1.00€1.00/l
- SOK FRUC MALINA 0,5Llowest at Djelo Vodice €1.04€2.08/l
- SOK FRUC LIMUN 0,5Llowest at Djelo Vodice €1.04€2.08/l
- SOK 7UP 0,25Llowest at Djelo Vodice €1.09€4.36/l
- Hipp SOK HIPP JABUKA BLAGI 200 mllowest at Kaufland €1.18€5.90/l
- SOK NEG.1L JABUKA NEKTAR 51% DEL SOLOlowest at Djelo Vodice €1.19€1.19/l
- LIMMI SOK OD LIMUNA 200ml LIMMIlowest at Djelo Vodice €1.19€5.95/l
- HIPP SOK GROZ/JABUKA 200 ML HIPPlowest at Plodine €1.22€6.10/l
- HIPP SOK MULTIVITAMIN 200mllowest at Djelo Vodice €1.27€6.35/l
- Solevita Sok od jabukelowest at Lidl €1.29€1.29/l
- SOK FRUCTAL ANANAS 200MLlowest at Studenac €1.38€6.90/l
- SOK ORANGINA 0,25Llowest at Djelo Vodice €1.49€5.96/l
- EKOZONA SOK JABUKA 330 ML EKOZONAlowest at Plodine €1.49€4.52/l
- IZNENADJENJE SOK JAGODA + IZNENADJENJE 0,3 L PETlowest at Trgovina Krk €1.59€11.36/l
- DANA SOK CRNI RIBIZ 10% 1 L DANAlowest at NTL €1.59€1.59/l
- SURPRISE SURPRISE SOK MULTIVITAMIN 0.30 L+IZNENAĐENJElowest at Trgovina Krk €1.59€11.36/l
- ALCA-Fructal SOK FRUC JABUKA 1,5 llowest at Djelo Vodice €1.69€1.13/l
- VOĆNI SOK VOĆNI SOK NEKTAR VIŠNJA-JABUKA 1L JAMNICA(6)lowest at Stridon €1.71€1.71/l
- PAGO SOK PAGO NARANCA S PULPOM 0,33 Llowest at Djelo Vodice €1.75€5.30/l
- SOK SUPRISE JABUKA 0,3 Llowest at KTC €1.79€5.97/l