Drinks
100 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- AGROPOSTA SOK OD BAZGE 250mllowest at Konzum €2.35€9.40/l
- AGROPOSTA SOK OD MENTE 250mllowest at Konzum €2.35€9.40/l
- ALCA-Fructal SOK FRUC JABUKA 1,5 llowest at Djelo Vodice €1.69€1.13/l
- ANDROS SOK KLEMENTINA CIJEDENI 1 L ANDROSlowest at Konzum €3.99€3.99/l
- ANDROS SOK NARANČA 100% 1 L ANDROSlowest at Konzum €4.49€4.49/l
- BEBIVIT.SOK JAB.0,2llowest at Stridon €0.74€3.70/l
- BEBIVITA SOK 500MLlowest at Ribola €2.02€4.04/l
- BIOTTA SOK ANANAS 500ml BIOTTAlowest at Konzum €6.89€13.78/l
- BIOTTA SOK BOROVNICA 500ml BIOTTAlowest at Konzum €10.59€21.18/l
- BIOTTA SOK BRUSNICA 500ml PRETTIlowest at Konzum €7.49€14.98/l
- BIOTTA SOK RIBIZL 500ml BIOTTAlowest at Konzum €5.19€10.38/l
- DANA SOK ANANAS 100% 1 L DANAlowest at NTL €2.79€2.79/l
- DANA SOK ARONIJA 100% 1 L DANAlowest at Gavranović €5.72€5.72/l
- DANA SOK CRNI RIBIZ 10% 1 L DANAlowest at NTL €1.59€1.59/l
- EKOZONA SOK ARONIJA 330 ML EKOZONAlowest at Plodine €1.89€5.73/l
- EKOZONA SOK JABUKA 330 ML EKOZONAlowest at Plodine €1.49€4.52/l
- EKOZONA SOK KRUSKA JABUKA 330 ML EKOZONAlowest at Plodine €1.89€5.73/l
- EKOZONA SOK VISNJA 330 ML EKOZONAlowest at Plodine €1.89€5.73/l
- ENCIAN SOK ARONIJA 0.75 L ENCIANlowest at Kaufland €7.39€9.85/l
- ENCIAN SOK CIKLA 750ml ENCIANlowest at Jadranka promotion €2.89€3.85/l