Piće
100 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- SOK VOĆ.VIT.MUL.0,2Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- SOK VOĆ.VIT.NAR.0,2Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- SOK VOC.VIT JAB.0,2lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- SOK VITAGO JAGODA 0,2Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- FRUCTAL SOK FRUCTAL JABUKA 0.2Lnajniže u Kauflandu akcija 0,57 €2,85 €/l
- Solevita Sok od naranče 100%najniže u Lidlu 0,59 €2,95 €/l
- SOK MULTIVITAMIN VINDINO 0,2Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,60 €3,00 €/l
- VINDI SOK 100% VINDI DISNEY JABUKA 0.2Lnajniže u Plodinama 0,61 €3,05 €/l
- NUTRINO SOK NUTRINO CIJEĐ JAB 200mlnajniže u Plodinama 0,69 €3,45 €/l
- BEBIVIT.SOK JAB.0,2lnajniže u Stridonu 0,74 €3,70 €/l
- FRUTEK SOK FRUTEK BRESKVA 125MLnajniže u lancu Jadranka 0,79 €6,32 €/l
- FRUTEK SOK MRKVA JABUKA 125 ML FRUTEKnajniže u lancu Jadranka 0,79 €6,32 €/l
- FRUTEK SOK BANANA 125 ML FRUTEKnajniže u Konzumu akcija 0,79 €6,08 €/l
- FRUTEK SOK JABUKA KAMILICA 125 ML FRUTEKnajniže u Konzumu akcija 0,79 €6,08 €/l
- FRUTEK SOK 125ml GROŽĐEnajniže u Ribolu 0,83 €6,64 €/l
- VINDI SOK 100% JABUKA CIJEĐENA VINDI 1 Lnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,90 €/l
- SOK JUICY FR.ANANAS-KOKOS 0,5Lnajniže u Plodinama 0,93 €1,86 €/l
- VINDIJA VINDI SOK VINDI LIMUNADA 0,5 L PETnajniže u Plodinama 0,93 €1,86 €/l
- FRUTEK SOK KRU.MAR.125 ml FRUTEKnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €7,92 €/l
- Solevita Sok od rajčice 100%najniže u Lidlu 0,99 €0,99 €/l