Piće
100 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- VINDI SOK 100% JABUKA CIJEĐENA VINDI 1 Lnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,90 €/l
- Solevita Sok od rajčice 100%najniže u Lidlu 0,99 €0,99 €/l
- RAUCH SOK HAPPY DAY RAJCICA 100% 1 Lnajniže u Studencu akcija 1,00 €1,00 €/l
- Solevita Sok od jabuke 30%najniže u Lidlu 2,79 €1,12 €/l
- ALCA-Fructal SOK FRUC JABUKA 1,5 lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €1,13 €/l
- SOK NEG.1L JABUKA NEKTAR 51% DEL SOLOnajniže u lancu Djelo Vodice 1,19 €1,19 €/l
- SOK FRUC MALINA 1,5Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,79 €1,19 €/l
- SOK FRUC LIMUN 1,5Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,79 €1,19 €/l
- Solevita Sok od jabukenajniže u Lidlu 1,29 €1,29 €/l
- VINDI SOK 100% VINDI JABUKA 2Lnajniže u Kauflandu 2,99 €1,50 €/l
- DANA SOK CRNI RIBIZ 10% 1 L DANAnajniže u NTL-u 1,59 €1,59 €/l
- VOĆ SOK JABUKA BISTRI 3 L BIBnajniže u lancu Jadranka 4,99 €1,66 €/l
- PUERTOSOL SOK OD JABUKE 3lnajniže u Eurospinu 4,99 €1,66 €/l
- VOĆNI SOK VOĆNI SOK NEKTAR VIŠNJA-JABUKA 1L JAMNICA(6)najniže u Stridonu 1,71 €1,71 €/l
- SOK JUICY FR.ANANAS-KOKOS 0,5Lnajniže u Plodinama 0,93 €1,86 €/l
- VINDIJA VINDI SOK VINDI LIMUNADA 0,5 L PETnajniže u Plodinama 0,93 €1,86 €/l
- PUERTOSOL SOK TROPIK 100% 1lnajniže u Eurospinu 1,89 €1,89 €/l
- PUERTOSOL SOK GREJP 100% 1lnajniže u Eurospinu 1,89 €1,89 €/l
- Solevita Sok od narančenajniže u Lidlu 1,99 €1,99 €/l
- Solevita Sok od naranče 10%najniže u Lidlu 5,69 €2,03 €/l